компоти

  • 1 080
  • 19
от каква възраст мога да давам на бебо компоти
Виж целия пост
# 1
Аз не съм давала още на дъщеря си.И не мисля да и давам.Няма нищо полезно в компотите-сварени плодове без никакви витамини + захар Stop
Виж целия пост
# 2
Давам компоти на децата някъде след 10 месец.
Особено като поотраснат ,със закуската която им приготвям давам редовно и  компот.
По принцип им цедя от пресен плод ,но не винаги имам тази възможност .
Предпочитам да отворя един домашно приготвен компот от колкото да отида и да купя от магазина един сок(едва ли ще е по полезен от домашния.... newsm78)
Виж целия пост
# 3
Аз не съм давала още на дъщеря си.И не мисля да и давам.Няма нищо полезно в компотите-сварени плодове без никакви витамини + захар Stop
Peace
По-добре прясно изцеден плод.
Виж целия пост
# 4
Компот дадох за сефте на 1г.6м., като допълнение към закуската
Виж целия пост
# 5
Няма нищо полезно в компотите-сварени плодове без никакви витамини + захар Stop

 Peace
Виж целия пост
# 6
Една скорошна тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137614.0
Виж целия пост
# 7
Няма нищо полезно в компотите-сварени плодове без никакви витамини + захар Stop

 Peace
  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз имах предвид да пасирам плодовете и да стане нещо като нектар и така да и го давам
и все пак не смятам че в готовите сокчета има повече полезни неща имаики предвит че повечето са пълни с консерванти
Виж целия пост
# 9
Аз съм  правила това лято компоти специално за малката. Без захар, и сега и ги отварям. Тя много харесва сокчето да си пие и отделно слагам плодовете в кисел или грис. Wink
Виж целия пост
# 10
преди седмица дадох за първи път,много го хареса... Laughing
Виж целия пост
# 11
Аз не съм давала още на дъщеря си.И не мисля да и давам.Няма нищо полезно в компотите-сварени плодове без никакви витамини + захар Stop
да , само добавям много захар  Sick
Виж целия пост
# 12
Аз не съм давала още на дъщеря си.И не мисля да и давам.Няма нищо полезно в компотите-сварени плодове без никакви витамини + захар Stop
Peace
По-добре прясно изцеден плод.
Peace
Виж целия пост
# 13
Давам от месец някъде.
Виж целия пост
# 14
Аз имах предвид да пасирам плодовете и да стане нещо като нектар и така да и го давам
и все пак не смятам че в готовите сокчета има повече полезни неща имаики предвит че повечето са пълни с консерванти

Не, че е вреден компотът, но е напълно излишен. Все едно да даваш слама. Няма нищо полезно в него. Нищо. Само захар, от която има така или иначе навсякъде. Никой не казва да даваш купени, готови сокове. Купувай плодове, когато можеш, и давай от тях. Много по-добър вариант от комптите са готовите плодови бебешки пюренца  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия