мулти саностол

  • 4 879
  • 7
Някой давал ли е мулти саностол на бебе.Казаха ми че отварял апетит? #2gunfire  Tada  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Колко е голямо бебето?
Виж целия пост
# 2
Цитат на: doni84
Някой давал ли е мулти саностол на бебе.Казаха ми че отварял апетит? #2gunfire  Tada  Heart Eyes
 Да,но се дава след една годишна възраст!
Виж целия пост
# 3
Моето бебе е на 8 месеца.Е ще изчакам още няколко месеца.
Виж целия пост
# 4
Ирена е на 10 месеца и от вчера и давам по половин лъжичка Мулти Саностол, понеже е хремава. Педиатъра ми каза да го пие десетина дни.
Виж целия пост
# 5
Мулти Саностол се дава след една годинка. Според мен той е най-добър от всичко предлагано за деца. Аз съм израснала с него и сега като го давам на малките, си сипвам  малко и на мен. Много го обичам.  Да наистина - отваря апетита! Давайте смело на малчуганите.
Бъдете здрави.
Виж целия пост
# 6
Отваря, да  Simple Smile
Моят хубостник заради него папка вече добре след боледуването.
Виж целия пост
# 7
За първи път дадох на синчето ми Мулти Саностол,когато беше на 5-6 месеца!Поводът беше някяква настинка.От тогава вече почти 5 години му го давам през 3-4 дни като профилактика.Явно този продукт е много добър,защото освен от Варицела ,Явор не е боледувал от нищо друго.А за това,че доброто здраве се дължи на тези витамини,съдя от факта,че когато бяха спряни от внос ги замених с Мулти-Витамол на д-р Тайс,и малкия веднага се поразболя.Сега съм доволна,че Мултисаностол е отново по аптеките,и горещо го препоръчвам на вас,и вашите бебоци!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия