Бебемания

  • 1 076
  • 10
Къде преместиха магазин Бебемания във Варна или вече няма такъв?
Виж целия пост
# 1
Никои ли не знае? newsm78
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам вече не съществува този магазин.Имаше тотална разпродажба.
Виж целия пост
# 3
Благодаря.Жалко много ми харесваше.
Виж целия пост
# 4
За нищо!Мисля, че "Хиполенд" също ще ти свърши работа Wink
Виж целия пост
# 5
Магазинът го няма вече, но има и други прилични магазини. Бебеманията беше скъпа. Харесвам Слънчо над Образцов дом, Штъркел и Бебчо. От Хиполенда съм разочаровано тотално от обслужването, а и там сякаш повече играчки има.
Виж целия пост
# 6
Магазинът го няма вече, но има и други прилични магазини. Бебеманията беше скъпа. Харесвам Слънчо над Образцов дом, Штъркел и Бебчо. От Хиполенда съм разочаровано тотално от обслужването, а и там сякаш повече играчки има.
Абсолютно съгласна  smile3521
Виж целия пост
# 7
Няма го вече! Cry Sad На мен най ми харесва Биберон, бях доволна от Слънчо но съм тотално разочарована от отношението!
Виж целия пост
# 8
Кошарата ни от Бебчо се разпадна, просто продават тотални боклуци явно  #Cussing out Да не казвам, че преди да родя искаха да ми пробутат 5 чифта ръкавички, 2 шишета Чико, онези противоколичните и какво ли още не, но добре, че бях подготвена предварително и не се набутах  #2gunfire В Штъркел съм получавала най, най доброто обслужване и цените им са супер  Peace
Виж целия пост
# 9
Магазинът го няма вече, но има и други прилични магазини. Бебеманията беше скъпа. Харесвам Слънчо над Образцов дом, Штъркел и Бебчо. От Хиполенда съм разочаровано тотално от обслужването, а и там сякаш повече играчки има.
Абсолютно съгласна  smile3521
А този биберон къде се намира?А за Слънчо и аз не съм нещо доволна.
В Бебемания съм си купувала неща за много малко парички,незнам, защо казвате,че била скъпа?Штъркел-не
Виж целия пост
# 10
ИВЕТ,аз също харесвах БЕБЕМАНИЯ,а БИБЕРОН е на ул. Ал.Малинов-точно в пресечката на главната улица срещу входа на бившия кореком на х-л Черно море.Заставаш с гръб към корекома и виждаш бараки-зад тях е улица Малинов.В СЛЪНЧО цените са най-високи! Виж и м-н Арлекино-с/у кръглата Експресбанк на бул. Владислав!В Бебчо те навиват да купиш това,което те са си наумили!!! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия