Болки в таза

  • 584
  • 13
Здравейте. Влизам в седми месец, а от близо месец и малко имам силни болки в таза, които сякаш са от притискане на нерв. Вследствие на тях левият крак ме боли толкова силно, че на моменти се налага някой да ми помага за да стана. Бих искала да знам дали някой е имал подобен проблем и как сте се справили.
Виж целия пост
# 1
При първата ми бременност бях така ,направо не можех да вървя на моменти ,дори и когато лежах.
Всичко при мен отминаваше докато започнеше на ново на моменти и така от седмия месец  докато родя....... Crazy
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай нормално е защото таза ти се подготвя за раждането, сиреч разширява се за да мине бебчо по-лесно. Иаз бях със същите болки. След като родих пак имах същите болки, защото пък се свиваше. Ще мине без проблеми. Успех!
Виж целия пост
# 3
И аз имах подобни, започнаха точно към 7 месец, но бяха в десняи карак. Спокойно, после всичко минава.
Виж целия пост
# 4
Мдааа, и аз бях така. Още само 2 месеца Mr. Green и всичко ще се оправи.
Виж целия пост
# 5
И аз бях така , не можех да се обърна в леглото, щом родих мина веднага   Hug
Виж целия пост
# 6
Това е нормално за всяка бременна жена - дължи се на разширяването на таза. И при мен е така. Понякога е доста болезнено, но се изтърпява, щом е в името на бебето.
Виж целия пост
# 7
При мен тези болки вече отшумяха , но за сметка на това заспивам от изтощение, за един, в най-добрия случай два часа, будя се ненаспала се, уморена, раздразнена, с изтръпнали ръце и крака.Моето бебче вече е силно и движенията му са болезненички, а и с всеки ден ни става тясничко вътре и ако може още мъничко да ме поразпъне/това вече в кръга на шегата/.Въпреки всичко това съм щастлива, а и наближаването на раждането съм все по-щастлива даже понякога си мисля, че всичко това после ще ми липсва малко/колкото и невероятно да звучи/.
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай нормално е защото таза ти се подготвя за раждането, сиреч разширява се за да мине бебчо по-лесно.
Не съм имала подобни болки, но от изчетеното тогава, причината е тази Peace
Виж целия пост
# 9
И аз сега влизам в 7м и вече повече от месевц имам на моменти силни болки в таза, но те минават по тазовите стави и срамната кост... С първата бременост не съм имала /или поне не съм обръщала внимание/ такива "екстри"...
Виж целия пост
# 10
Попаднала си на точния човек Peace
Моята бременност трябваше да я прекарам на легло.....болките в тазобедрената става в ляво беше ужасна, няма спасение.Мъжа ми ме е разстривал докато заспя.
Който каквото иска да казва но МАСАЖА много ми помагаше, поне ги правеше по-поносими.
Виж целия пост
# 11
Аз имам същите болки  Cry
Лекарката ми каза, че е нормално, килограмите са в повечко, таза се разширява, а и тежестта на корема не е малка.
Минавало като гушнем бебчо. А колко много остава  #Crazy
Виж целия пост
# 12
Да, аз бях по същия начин.Мисля, че е нормално.
Виж целия пост
# 13
Не се притеснявай нормално е защото таза ти се подготвя за раждането, сиреч разширява се за да мине бебчо по-лесно. Ще мине без проблеми. Успех!
Аз ги имам също от 7 месец  до този момент,дано да изчезнат след раждането!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия