инжекции за косопад при дългокърмещи мами

  • 1 149
  • 15
Понеже вече почти не ми остана коса, така да се каже, питах за моя проблем една друга мама, която живее в Чехия и също е имала силен косопад. Та тя ми каза, че нейният лекар и изписал някакви специални инжекции и обяснил, че причината идва от кърменето. Да не ме разберете погрешно, не и е казал да спре да кърми, просто и сложил въпросните инжекции и косопадът спрял. За съжаление не зная името със точност, звучи нещо като "пантеон". Някой да е чувал нещо по въпроса? Мн ще съм ви благодарна, а косата ми, или това което е останало от нея, особено много! Grinning
Виж целия пост
# 1
не съм чувала за съжаление,но ще следя с голям интерес,защото и аз ще оплешивея. smile3511
Виж целия пост
# 2
и аз не съм чувала, но и при мен е така, косата ми пада на големи пластове.направо се притеснявам докога ще е така.ще следя темата с интерес
Виж целия пост
# 3
genu6, здравей! Не че има връзка с темата, ама и аз съм от Ямбол. Приятно ми е!
Виж целия пост
# 4
Не знам какво са и правили на приятелката ти за косопада, но по заглавието ти се сещам за мезотерапия. Ето ти и малко инфо
Виж целия пост
# 5
И аз имам същият проблем и  се чудя какво да правя. И преди си беше малко,но сега става приказка.
Виж целия пост
# 6
А вие сигурни ли сте, че косата пада от кърменето, а не от бременността. Аз използвах продукти на ФИТО и съм много доволна - на втората седмица имаше ефект. След месец бях забравила.
Виж целия пост
# 7
А вие сигурни ли сте, че косата пада от кърменето, а не от бременността. Аз използвах продукти на ФИТО и съм много доволна - на втората седмица имаше ефект. След месец бях забравила.
При мен определено не е от бременността. Все пакк минаха година и половина откакто бях бременна Mr. Green
ДиДn, благодаря. Ще прочета.
Виж целия пост
# 8
а за какви точно продукти на фито става въпрос и къде да ги търся по аптеките ли.и аз имам същия проблем.помощ Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
По аптеките, да. Има си специални продукти за падаща коса  Laughing
Виж целия пост
# 10
Imam su6tia problem,moge da prozvu4i naludni4evo,no v momenta pravia edna procedura-vsika ve4er si namazvam korenite s 4esan-niakolko dni,ili na vsiako kupane-kato re6ite.Poviarvaite,moge i da e do psihika,no kosata mi spria da kape
Виж целия пост
# 11
И при мен започна този процес. Фризьорката ми ме беше предупредила и го очаквах, но каза, че е временно, а сега като чета вземам да се притеснявам  Thinking, че с толкова труд си отгледах косата
Виж целия пост
# 12
Наблегнете на плодове и зеленчуци момичета, хранете се правилно и проблемите отшумяват.
Нормално е силен косопад да има около 5-я месец след раждането, тогава опадва косата  задържана по време на бременността заради хормоните.
Не забравяйте че е нормално пролет и есен да има засилен косопад.
Виж целия пост
# 13
Аз имах мноооого дълга коса.. Само дето преди около месец такова падане настана, че нито можех да я среша като хората, че се заплиташе като луда, нито нищо.. А и без това я нося вързана реших да я подкастря малко.. И сега е на половина..
От около месец пия бирена мая 3 х 4т. на ден и ефекта е доста добър.. Като + доста добре ми действа и на кърмата (това бе първопричината де..).. Та след месец редовна употреба бих казала, че ефекта е просто страхотен.. Не е спряла съвсем да капе, но на фона на 2те пълни шепи, които хвирлях на всяко ресане.. сега има по няколко косъмчета само  Crazy Дано не се засили пак  Rolling Eyes
Пробвайте  Peace
Виж целия пост
# 14
при мен се пяви вече този проблем - не съм кърмила още толкова дълго но косата ми пада и се оплита - вече посетих фризъор и отрязах повечето си коса  Sad но и тази дето е останала пак се сплита и  пада - взех витамин а и е и слагам маски но не ми се минава пред огледалото чак - а пия и витамини за кърмачки уж  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия