Течение след вагинален преглед. Може ли да е тапата?

  • 5 313
  • 28
Да питам и аз нещо, което може би е разисквано много пъти, но търсачката нещо не работи. Вчера ми правиха вагинален преглед, за да проверят за разкритие (не са ме туширали) и оттогава имам леко розово-кафеникаво течение. Слабо е и съм чувала, че често след този преглед се случва, но все пак да питам нормално ли е?. Може ли това да е тапата newsm78. Не е слуз, а по-скоро капчици. Ама и аз как го обясних. Незнам дали ме разбрахте Thinking
Виж целия пост
# 1
Напълно е възможно,при мен така се получи
Виж целия пост
# 2
Мога само да ти пожелая
леко ражданеsmile3525  ylinfant
Виж целия пост
# 3
Тапата би трябвало да е като слуз - даже по-гъсто - ама тя е малко. После ако ти се спука плацентата започва да тече леко розовичка водичка. Помисли дали да не се прегледаш пак.
Виж целия пост
# 4
И аз така бях.Прегледаха ме и после 2 дена имах като зацапване.После ми спря.Това е от прегледа.Според мен,нямаш място за притеснение.
Успех и леко раждане.
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
И аз имах такова от прегледа, мина, не беше тапата.
Виж целия пост
# 6
Моето мнение е бързо да уведомиш лекаря си и той да реши защо е така. Мисля така защото съм я патила меко казано. А коремът ти твърд ли е или си спокоен?
Виж целия пост
# 7
И при мен така се е случвало да прокървя след  гинекологичен преглед ,когато бях бременна.
Мисля, че е нормално,не се притеснявай.
Мисля ,че не е "тапата",защото тя е слизеща ,а ти казваш ,че имаш само капчици кръв.
Успех и леко раждане. Hug
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви момичета за бързите отговори. Звъннах на доки и тя акза, че това е напълно нормално и е от цервикалния канал и да не се притеснявам. Явно не е тапата и няма да раждам скоро. Hug
Виж целия пост
# 9
преди 2 дена и аз бях на преглед и ми се случи същото(малко кръв),но по-късно същия ден и на следващия ми се появи и тази прословута 'слуз'.веднага се обадих на лекарката си и тя каза,че тапата ми започнала да пада,кръвта била нещо нормално след такъв преглед и да не се притеснявам.обезпокоително било само ако кръвта е алено-червена и в повече.дано си се успокоила.знам какво ти е ,нали и аз бях изперкала така преди 2 дена Laughing
Виж целия пост
# 10
Моето мнение е бързо да уведомиш лекаря си и той да реши защо е така. Мисля така защото съм я патила меко казано. А коремът ти твърд ли е или си спокоен?

Твърд ми е корема. Какво имаш предвид?
Виж целия пост
# 11
И на мен ми прилича на последица от прегледа наместо тапата. Нормално е след преглед особенно към края  да се получи така Peace Леко раждане, наближаваш.
Виж целия пост
# 12
Много вероятно е да е тапата но не е казано, че ще падне само за един ден.
Пожелавам ти леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Благодаря!
Виж целия пост
# 14
И при мен беше така - след преглед ми падна тапата, след два дена почнаха да ми текат водите и родих.  Peace
Леко раждане!  Hug   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия