Безжично устройство за кабелна тв

  • 4 509
  • 9
Има ли такова чудо ? Имаме 4 телевизора в къщи и тези кабели ме дразнят много.
На 3-те телевизора са що годе добре скрити в подовите первази. Но кабела в кухнята се мандахерца не скрит, вижда се, няма къде да се скрие понеже там е с гранитогрес, и този същия кабел за да влезе в тв-то в кухнята минава и през коридора, който също е с гранитогрес.

Та въпроса ми е: Има ли някакво безжично устройство, което да спаси положението ? Мисля, че съм чувала за такива устройства, пък може и да бъркам   Thinking
Виж целия пост
# 1
И аз го търсих из нета, но не можах да намеря  Tired Със сигурност една мама беше дала линк към e-магазин, където я имаше, ако намериш нещо - свиркай  Laughing
Виж целия пост
# 2
И аз го търсих из нета, но не можах да намеря  Tired Със сигурност една мама беше дала линк към e-магазин, където я имаше, ако намериш нещо - свиркай  Laughing

А, ок. Поне разбрах, че има такова чудо  Laughing

Дано да се включи някой с линк или някакво инфо по въпроса   bouquet
Виж целия пост
# 3
Сега разбрах, че недостатъка на тези устройства е, че каквото се гледа на телевизора "майка", това се гледа и на останалите телевизори, няма възможност за превключване на канали  Tired
Виж целия пост
# 4
Ми ако са 3 тв-та примерно, слагам майката на този, който не се гледа в момента и така  Rolling Eyes Май не го обясних като хората  Laughing
Виж целия пост
# 5
Ех аз следях с интерес, щото кабелна без кабел ми се струваше странно, ама ето на имало нещо гнило. То така с всичките ТВ на една програма много тъпо, също като да сте си с едно ТВ. Sad Нали смисъла на многото телевизори е всеки да си гледа, квото иска, без да има бой за дистанционното. Confused

Донибони, ако те устройва друг вариант - при нас кабелите минават висоооко в ъгъла между стените и тавана и там никой не поглежда, та нито ги виждаш, нито се спъваш! Peace Ама те така си ги прекараха от Евроком.
Виж целия пост
# 6
И на мен ми е интересно. Все пак ако някой знае някакво инфо по въпроса или има линк, нека го даде моля! Мен ме устройва дори и този вариант в които на всички телевизори гледаме едно и също. Ще чакам с интерес  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
У нас  кабелита са навсякъде.Деликатно са скътани , но аз си ги виждам и ме дразнят.Добре, че сме под наем и имам надежда скоро да сме в свое жилище , а тогава 1 кабел няма да минава между стаите.
При нас кабелната се включва директно в стената.Ако са си ваши апартаментите, защо не го направите при някой основен ремонт.
Wireless за кабелна телевизия не знам, но ако има, то ще предава същия канал на всички тв.
Виж целия пост
# 8
Ми ако са 3 тв-та примерно, слагам майката на този, който не се гледа в момента и така  Rolling Eyes Май не го обясних като хората  Laughing


И аз това казах на мъжа ми, исках този телевизор в кухнята да е свързан с този в спалнята, демек каквото се гледа в спалнята това и в кухнята. А останалите тв-та да са си отделно, обаче мъжа ми не се съгласи, каза, че нямало да ходи всеки път до спалнята за да превключвал. А ние прекарваме голяма част от вечерта в кухнята, там вечеряме, там само се пуши  Rolling Eyes

...

Донибони, ако те устройва друг вариант - при нас кабелите минават висоооко в ъгъла между стените и тавана и там никой не поглежда, та нито ги виждаш, нито се спъваш! Peace Ама те така си ги прекараха от Евроком.[/color]

Май така ще стане, този вариант по ме устройва от този кабелите да са по земята, ама ще ни трябват доста метри кабел, то са чупки, то са извивки  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Ето тук можеш да се ориентираш за цените и параметрите на тези устройства.

http://bex.eshop.bg/eshop3/index.php?url=/eshop3/phps/addord.php … amp;get_keys=myid
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия