Бебешки неща...

  • 1 384
  • 4
Здравейте, Flutter
Пиша ви от името на една моя позната, която скоро ще си има близначета baby_neutral и усилено си търси количка и креватче на старо или ново, така че ако някои има информация или продава тези неща, моля да ми пише.
Благодаря предварително Heart Eyes
П.
Виж целия пост
# 1
Аз мога да ти предложа количка на Хаук, която купих от една мама тук от форума на старо и ползвах един месец, но не е в цветущо състояние. В смисъл може още дълго да се ползва, но колелата са поизтрити, дамаската е позахабена... Пари не искам, но количката се намира в Чирпан.
Виж целия пост
# 2
Освен количка Чиполино Twins, малко и пада едното колело,но може да се оправи,мога да дам още две коритца и дъждобран
Виж целия пост
# 3
Има един магазин за неща втора употреба, намира се до медицинска академия в една пряка, ако искаш пиши ми на лични да ти дам адреса. Аз скоро купих от там креватчета от тези сгъваемите на Хаук в чудесно състояние на половин цена от новите в магазина.
Виж целия пост
# 4
ние сме от софия и нашата количка също е тук Grinning
сравнително запазена е но едното колело може би трябва да се постегне;към нея има и две бебешки чувалчета и дъждобран за количка;ако бъдещата мама се интересува да пише на лични
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия