Пак питанка - ЦС и БТ

  • 770
  • 6
Много се извинявам ако темата е обсъждана под една или друга форма и преди. Много ме мъчи мен това, та сега ще си питна и дано да получа и отговори  Wink
Значи, този месец гледам май ще се повтори случая от миналия месец. Та става дума за следното:
1. 9 и 10 ден - обилна, "втечнена" ЦС; отрицателен ову тест; БТ 36.2 и 36.3 (меря в устата с дигитален)
2. 14 ден - положителен ову тест; почти липсваща ЦС; БТ 36.5
3. 18 ден - БТ 36.2, а на 19 ден 36.6 (демек има рязко покачване)

може ли някой да ми даде някакво инфо по въпроса "Защо така?" и на кое да вярвам за настъпващото ову - на ЦСто, на БТто или на тестовете?

Извинявам се още веднъж ако вече е говорено по въпроса и че ви занимавам с глупости  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Много се извинявам ако темата е обсъждана под една или друга форма и преди. Много ме мъчи мен това, та сега ще си питна и дано да получа и отговори  Wink
Значи, този месец гледам май ще се повтори случая от миналия месец. Та става дума за следното:
1. 9 и 10 ден - обилна, "втечнена" ЦС; отрицателен ову тест; БТ 36.2 и 36.3 (меря в устата с дигитален)
2. 14 ден - положителен ову тест; почти липсваща ЦС; БТ 36.5
3. 18 ден - БТ 36.2, а на 19 ден 36.6 (демек има рязко покачване)

може ли някой да ми даде някакво инфо по въпроса "Защо така?" и на кое да вярвам за настъпващото ову - на ЦСто, на БТто или на тестовете?

Извинявам се още веднъж ако вече е говорено по въпроса и че ви занимавам с глупости  Embarassed
Ох горката Thinking да ти кажа вярвай си на цервикалната и на БТ. Тия тестове май май - хич им нямам вяра- за мен ову на 18 ден. Naughty Hug и забравих да питам - на 18 ден цервикалтната как ти беше и имаше ли болки в яйчниците?
Виж целия пост
# 2
Защо не си водиш календарче в Зачатие и така ще е по-лесно да коментираме тук; и аз смятам, че трябва да гледаш БТ, но не знаем стойностите между 14-ти и 18-ти ден и не мога да ти дам точен отговор
Виж целия пост
# 3
Цервикалната слуз е възможно да се появи няколко дни преди О. при мен е почти винаги 2 дни преди О. Относно температурата след овулация, тя се покачва от 1 до 5 дни след овуто. Може при теб да е такъв случая. Другия вариант е, да не си разчела правилно тестовете. Защо не започнеш да си правиш графика в Овулационния календар или Фертилити френд. Така момичетата по-лесно ще могат да дадат коментари.
Виж целия пост
# 4
А според мен ,овуто ти е било на 13-ия или 15-ия ден,около положителния тест.А за ЦС може и да е била както трябва,просто да не е "изтекла" отвън-това не е задължително!А на 18-ия ден може да има имплантационен спад!Желая ти го от все сърце  Praynig Аз се доверявам най-много на тестовете ,но все още не са ми помогнали да се "удвоя"! Laughing  Crazy Но ние все правим кекс на втория ден положителен резултат.Вчера четох ,4е кеска преди овулация е най-надежден!  TiredТози месец и моята ову ми прави въртели,затова го караме през ден-така ,май ,е най-сигурно! Peace Успех ГъбкеGrinning
Виж целия пост
# 5
Благодаря на всички  Hug

Много ме успокоиха постовете ви. Все пак съм си записала час при гинката за четвъртък да я разпитам по-подробно пък и едно прегледче няма да е излишно. Иначе ползвам WomanCalendar и просто ще трябва някой ден да си плюя на ръцете и да изповъведа стойностите в някой сайт.

Кроки, твойто май е най-сигурното, но нали пък не трябва и да се изтощават резплодниците  Crazy
Виж целия пост
# 6
Вярвай на БТ. Понякога теста отчита покачване на ЛХ хормона, НО ФОЛИКУЛА се пука след повечко дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия