Два нови подфорума - Нашият дом и Хоби!

  • 953
  • 13
Поради разрастването на Семейния форум и с цел по-добро структуриране на темите, вече са организирани два нови подфорума към него, а именно:

Нашият дом >>
форум, в който ще се разискват всички теми, свързани с ремонти, обзавеждане, интериорен дизайн, тематична украса на дома, перилни и почистващи препарати, "как да почистя...", домакински уреди (печки, перални, хладилници, климатици и т.н.), варианти за отопление, изолации и т.н. и т.н.

Хоби
форум за обсъждане на теми за цветарство, шев и кройка, плетиво, бродерия, също така теми за домашните любимци, фотошопските теми и т.н.

В основния семеен форум остават всички теми за взаимотношенията в семейството и между партньорите, както и всички "семейни" теми, които не попадат в нито една от обособените две категории.

Част от старите теми от Семейния форум (без претенции за изчерпателност) са преместени в новите подфоруми.
Виж целия пост
# 1
Страхотно! Имаше нужда от такова разделение.
Но имам едно предложение - отделен подфорум само за свекървите!  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Браво, да ни е честит!

Благодарим за положения труд, определено сега е много по-лесно.  Grinning
Виж целия пост
# 3
Полезно ще е. Само дето сега Дом и семейство може направо да се казва Лична драма Grinning
Виж целия пост
# 4
Честито да ни е!
Виж целия пост
# 5
И аз честитя, но ми се види излишно главоболие за Мамма  Confused
Виж целия пост
# 6
Върдж, забеляза ли, че си нямат модератори? Whistling

А идеята е добра. Дом и семейство стана твърде зареден с емоции.
Виж целия пост
# 7
Браво.....  bouquet
Виж целия пост
# 8
Радвам се да те видя отново, мамма Simple Smile И благодаря за новите подфоруми!
Виж целия пост
# 9
Izwinqwam se predwaritelno sa latinicata, no ne6to ne mi se polu4awa s kredora Cry

Pri towa polojenie temata za <Nail Art, ostawa li w >Krasiwa mama, ili otiwa w Hobi? newsm78
Виж целия пост
# 10
Благодаря, мамма!
Виж целия пост
# 11
 Hug
Виж целия пост
# 12
Благодарим.
С надежда, че Мамма вече е по - добре...   bouquet
Виж целия пост
# 13
Супер, да са ни честити новите подфоруми.  bouquet

Мамма  Hug Heart Eyes  bouquet, желая ти скорошно оправяне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия