косопад след раждане

  • 3 096
  • 68
От известно време насам, може би две - три седмици, ми се появи косопад. Намирам косми навсякъде в къщи, въпреки че си нося косата вързана. Някой ми беше казал, че това е нормално явление след раждане, а вие какво мислите? Дали и при вас е било така?
Виж целия пост
# 1
около 3 месеца и половина след раждането започна да ми пада косата. като я реша сутрин, събирам по един голям кичур. още не е спряла да пада, не знам докога така ще бъде...
Виж целия пост
# 2
О, да, съвсем нормално! Падат си стоте косъма, с които ежедневно си се разделяме + тези, които са ни бонус от бременността..

На мен от 2 седмици се регулира косопада, но за сметна на това косата ми се изправи и стана като метла.  #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Да, нормално е.При мен пада около месец и после спря.
Виж целия пост
# 4
Да, нормално е.При мен пада около месец и после спря.
и при мен
Виж целия пост
# 5
Нормално е Peace Винаги съм имала хубава и гъста коса, но около 4-тия месец след раждането така зверски капеше, че почти ми станаха плешиви петна от двете страни на челото. Остригах я доста, но както и фризьорът ми каза, трябваше време да се регулират хормоните. Като се слижи и естествения косопад от есента.........картината беше страшна Confused Около 2 месеца по-късно започнах да се оправям. Сега няма и следа, така че споко Laughing
Виж целия пост
# 6
Има доста теми за това,но за съжаление търсачката отново не работи,за да ти пусна линкове.
И мен не ме подмина този косопад.Правих си маско с бадемово масло.
Виж целия пост
# 7
Нормално е. На мен ми пада доста време - 3-4 месеца - много неприятно, но отминава.
Прави си родовно маски - хем добре за косата, хем за душата  Laughing
Виж целия пост
# 8
Нормално е  PeaceДокато кърмех косата ми падаше много.
Виж целия пост
# 9
И при мен е така  #Cussing out направо последен сезон с коса newsm45 ако скоро не престане ще си остана с гола глава. Лошото е ,че разни маски и други подобни работи не помагат.
Виж целия пост
# 10
Вече три месеца съм така  Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Ами Мле4ко, разделяш се с допълнителните кичури, с които си се сдобила по време на бременността заради хормоните. Моята коса беше станала много гъста и хубава, когато бях бременна, а после окапа за съжаление, и си стана пак като преди. Бяха ми се появили и "екстри" по корема и на други места. Разделих се и с тях за моя радост.
Виж целия пост
# 12
На мен до скоро не ми падаше и косъм,НО ела да ме видиш сега  ooooh!.От няколко дни положението е  Weary!
Виж целия пост
# 13
около 3 месеца и половина след раждането започна да ми пада косата. като я реша сутрин, събирам по един голям кичур. още не е спряла да пада, не знам докога така ще бъде...


И при мен е така.Във форума четох преди за чесъна.Сриваш изцеждаш и после мажеш.Аз така и направих постоях около 30-40мин не се търпи повече /ако търпиш стой и повече/ но пък намаля значително да капе.Добавих и малко бадемово масло.  Peace
Виж целия пост
# 14
И при мен продължо доста дълго косопада след раждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия