Какво ви е мнението за хороскопите?

  • 6 695
  • 51
Какво мислите за хороскопите и правили ли сте си професионален такъв? Да не коментирме вестникарските такива, там е ясно. По повод годишнина от сватбата ни поръчах 3 професионални хороскопа за мен, съпругата и малкия - резултати бяха доста .... точни? Плюс доста достоверни описания и на трима ни.
Виж целия пост
# 1
Не съм си правила.Не им вярвам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
И на мен ми е интересна темата и ще я следя с интерес,тъй като скоро завършвам курс по астрология и се надявам да правя хороскопи.
Какво мислите за хороскопите и правили ли сте си професионален такъв? Да не коментирме вестникарските такива, там е ясно. По повод годишнина от сватбата ни поръчах 3 професионални хороскопа за мен, съпругата и малкия - резултати бяха доста .... точни? Плюс доста достоверни описания и на трима ни.

А колко ти струваше услугата?Ако искаш може и на лични.
Виж целия пост
# 3
По принцип, ако имах излишни пари бих ги дала за такова нещо. Бях се амбицирала в един момент да се науча как се прави това и залегнах над едни дебали книги. В общи линии се справих добре и това, което открих за себе си е така. Питам се обаче, защо мие? За да опозная себе си или...
Виж целия пост
# 4
Или?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Аз искам да ми направят професионален хороскоп, защото ми е много интересно  Rolling Eyes
Дай малко инфо как къде и кой ще ви прави Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Какво мислите за хороскопите и правили ли сте си професионален такъв? Да не коментирме вестникарските такива, там е ясно. По повод годишнина от сватбата ни поръчах 3 професионални хороскопа за мен, съпругата и малкия - резултати бяха доста .... точни? Плюс доста достоверни описания и на трима ни.

Изключително положително е мнението ми. Но хороскоп, правен от човек, който може да чете наталните карти, планетите и прочие неща към момента.
Има изключително верни характеристики и обяснения за различни неща, които ни се случват в различни периоди. 
Виж целия пост
# 7
Ами аз като всеки нормален клиент първо огледах цените, на Алена са абсурдни, после попаднах на www.astroto.com и там всъщност направих връзка с Румяна Кожухарова. Прочетох някои от нейните статии в сайта и много силно впечатление ми направи Ретрограден Марс, защото ми даде обяснение на някои аспекти в моя характер, които са необясними за един овен... И така по малко...
Виж целия пост
# 8
Ами аз като всеки нормален клиент първо огледах цените, на Алена са абсурдни, после попаднах на www.astroto.com и там всъщност направих връзка с Румяна Кожухарова. Прочетох някои от нейните статии в сайта и много силно впечатление ми направи Ретрограден Марс, защото ми даде обяснение на някои аспекти в моя характер, които са необясними за един овен... И така по малко...

Благодаря за инфото.  Аз за Алена съм си мислела, но какво разбираш под "абсурдни"? newsm78
Ако искаш ми пиши на лични за каква сума говорим.
Виж целия пост
# 9
 Скепти4на съм към тези неЩа , даже прекалено , но  ако някой държи да ми направи хороскоп няма да му пре4а  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Правили са ми професионален хороскоп - успях да си обясня собствените си "странности" и доста ччерти от характера и ми дадоха насока за разрешаването на част от емоционалните ми проблеми - например къде да намирам отдушник, който да е и градивен (всъщност без да ме познават уцелиха една от страстите ми Simple Smile). Видяха важни събития от миналото и бъдещето и така Simple Smile.
 
Изобщо не съм скептично настроена - всъщност човек винаги има избор никой астролог не казва, че ще се случи това и това и че няма свободна воля.
Виж целия пост
# 11
Не съм си правила професионален хороскоп , но сега като се замисля ще ми е много любопитно да разбера какво мислят звездите за мен  Laughing. Правила съм си хороскоп в астрото и съм оставала доста изненадана от точността на някои факти. Ще следя темата с интерес .
Виж целия пост
# 12
Заинтригувахте ме с тия професионални хороскопи. Ще вляза и аз в астрото да видя какво ще стане там.
Виж целия пост
# 13
Винаги съм искала да си направя хороскоп ,но все още не съм, но се надявам някои ден да се реша най-накрая.
Виж целия пост
# 14
То на върлосния сайт ако пробваш хороскоп за деня или седмицата или месеца - ще видите че се ползват едни и същи изречения и фрази, няма как иначе да е... Говорим да пратиш часа на раждане с датата и да сметне максимално точно - тогава ще ви "паднат шапките"  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия