Имам едни петна по кожата си, които ту се появяват, ту изчезват вече от около 10 години насам. Прегледах се при две уж много добри кожни специалистки, но очевидно не съм излекувана още. Едната ми каза, че имам т.нар. слънчева алергия, която много трудно се лекува, да не казвам, че е почти невъзможно. Но имам познати, които успешно я лекуват с Алергозан. При мен веднъж се получи, но пак се появиха тези петна. Та тази докторка ми беше изписала низорал на хапчета. Имах временно подобрение, но пак излязоха. Другата докторка ми каза, че е гъбична инфекция и за целта ми изписа Ламизил или Екзодерил. Пробвах и с двете, намалеят, но пак се появяват. Има нещо като затишие, след което пак ми излизат. Вече година и месец кърмя, не мога да се лекувам с хапчета. Мажа се с Алергозан, с Ламизил, но няма изчезване. Ако сред вас има такива с подобна диагноза, нека да споделят как са лекувани. Или поне ми препоръчайте добър кожен специалист, който да работи със Здравната каса.
Бих искала да отбележа още, че ако е слънчева алергия, защо ми се появяват петната и през зимата?
Виж целия пост