колко време след аборта ви дойде М.

  • 1 675
  • 17
Май много въпроси започнах да задавам вече... Извинявам се предварително, ако ставам досадна   bouquet
Искам да ви попитам след колко време да очаквам да ми дойде М. Нямам търпение да се случи, за да мога да си направя изследвания и да разбера кога ще можем пак да си направим бебче.
надявам се да е скоро и всичко да бъде наред!
И на всички пожелавам, скоро да ни няма в този форум  Praynig
Виж целия пост
# 1
На мен ми дойде точно след 28 дена. Беше без болки в яйчниците, които по принцип преди това никога не ми липсваха. Гърдите също ме боляха преди аборта, а сега изобщо - вече трети цикъл започвам.... 
Виж целия пост
# 2
И на мен ми дойде точно на датата за следващия цикъл.По принцип никога не ме болят гърдите,само лека болка в яйчниците.Единствения път когато ме заболяха (1седмица преди очакваната дата на менструацията),беше когато бях бременна.После като прокървих,веднага спря това напрежение в гърдите.И след това всичко си тръгна по старому.Без никаква разлика от преди.
Виж целия пост
# 3
На мен след последния аборт ми дойде след 40 дни, така че е строго индивидуално. Успех!
Виж целия пост
# 4
Дойде ми на 35-я ден след аборта. Но наистина е индивидуално - в нормата е ако ти дойде до 40-я ден след абразиото. Peace
Виж целия пост
# 5
На 37-мия ден след аборта ми дойде М.
Виж целия пост
# 6
На мен ми дойде на 26 ден и беше много обилно, но за сметка на това пък много бързо свърши .
Виж целия пост
# 7
Дойде ми на 30-я ден,доста по-обилна от нормолната.Такава е вече втори цикъл! Има ли и други момичета с такъв цикъл след абразио? Дано всичко е ОК! УСПЕХ   bouquet
Виж целия пост
# 8
Лидди, при мен също беше много обилна, никога не е било така преди.
Виж целия пост
# 9
Дойде ми на 30-я ден.Съвсем нормално без ПМС.
Виж целия пост
# 10
А има ли обичайните предменструални болки, за да знам все пак кога ще се появи? Аз още чакам да ми дойде и понеже другата седмица ще ходя в командирвка и като чета, че е доста по-обилна...нещо се притесних да не се чудя по пътя какво да правя.
Виж целия пост
# 11
Наистина всичко е индивидуално. Док каза, че ще ми дойде на 34-35 ден - така и стана. Не търси признаци, просто убивай времето. Дните ще се извъртят и една сутрин просто ще се събудиш с цикъл.
   Странно е, че на мен след кюртажа всеки цикъл ми е адски оскъден и краткотраен - за разлика от преди това.
Виж целия пост
# 12
И на мен най - после  ми дойде.
На 42-я ден, както обикновено, нищо различно не почувствах и  не забелязах
Виж целия пост
# 13
След то4но 6 седмици. Беz никакви приzнаци. А преди съм усе6тала овуто и са ме болели гърдите. Сега ни6то. Дано се нормалиzира след време.
Виж целия пост
# 14
След спонтанен аборт лекарят ме предупреди, че ще ми дойде след около 40 дена.
На мен ми дойде след 30-32 дена, както винаги, без никакви болки и странни симптоми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия