Прави ли ли сте отпечатъци?

  • 1 732
  • 30
Здравейте! Искам да ви попитам дали сте правили отпечатъци на ръчички и крачета в разни албумчета и с какви боички? Много ми се иска да запечатам мъничките ръчички и един ден да се чудим колко са били миниатюрни, но не знам с какво. Може би боите, които се използват в сладкарството? Моля, дайте съвет. От друга страна пък да не поредизвикам някоя алергия, та няма да си го простя!
Виж целия пост
# 1
Аз ползвах водни боички. Но направихме отпечатък само от крачето. Нямаше никакви последствия. Успех.
Виж целия пост
# 2
аз просто ги очертах с химикал. и така няколко пъти. невероятно е за 1 година само колко са пораснали и ръчиките, и краченцата.
Виж целия пост
# 3
и аз правих с водни боички , но на крачето отпечатака е по сполучлив  Peace
Виж целия пост
# 4
В цимента до оградата ни има отпечатък от крачето (в обувка, разбира се) на сестра ми на няколко месеца  Heart Eyes
По-малко е от човешка длан Simple Smile
Виж целия пост
# 5
С водни боички става.После лесно се измиват. Peace
Виж целия пост
# 6
Да,Направихме си отпечатъци на ръчичката и краченцето в гипс...и го подарихме на гордата баба!
Виж целия пост
# 7
Не съм правила ,но сега като чета темата мисля да взема отпечатъци........... Mr. Green
Виж целия пост
# 8
наще отпечатъци ги взимах с червило Peace
Виж целия пост
# 9
Да очертавам й ръчичката и крачето с химикал, планирам да и направя и отливка с гипс
Виж целия пост
# 10
Да. С водни боички. Няма проблем.
Виж целия пост
# 11
аз направих отливка от гипс ... по скоро глина и сега планувам да я оцветя с водни бои
Виж целия пост
# 12
Аз и направих от глина, която изпекох и лакирах  Simple Smile Иначе в албумчето и очертах с молив и после повторих с фулмастер.
Виж целия пост
# 13
Взех отпечадъци и от ръчичките и от крачетата като ги намазах с червило
Виж целия пост
# 14
наще отпечатъци ги взимах с червило Peace
Тази идея страшно ми харесва! А как направи така, че да не се размаже?  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия