Strah me e..

  • 1 622
  • 19
Здравейте момичета,
аз от скоро съм във форума (и от скоро бременна) Тук има много полезни неща, мога с дни да чета и да се уча, но има и неща които много ме плашат. Всеки път като ме заболи ми иде да хукна към болницата да питам дали всичко е наред.. чувала съм че ипървите няколко месеца са най-опасни, кажете ми първите колко месеца 2,3 4 колко? Аз ходих 1 на лекар, но той само потвърди че съм бременна и че не е извънматочно и нищо друго. Опитвам се да не мисля за лоши неща.....ама ме е страх от много неща.
  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Хей, успокой се, няма нищо страшно! Последното нещо, което ти трябва сега е да си мислиш за лоши неща. Нормално е да те понаболява от време на време, да ти прилошава и т.н. Ако нямаш някакво кръвотечение или много силни болки е излишно да се пУашиш Wink
Виж целия пост
# 2
Споко де, не е толкова страшно, едно от условията за лека бременност е да си спокойна. А за опасните месеци по-добре не го мисли - когато свърши опасността от спонтанен аборт започва опасността от преждевременно раждане. Спокойно!
Виж целия пост
# 3
Първо поздравления за хубавата новина Grinning  Лека бременност и безпроблемно раждане Grinning
Казваш, че лекаря само е потвърдил бременността, нормално е, мен ми казаха, че ще ме запишат чак като вляза в 3 месец. Само да ти напомня да пиеш фолиева киселина, не знам дали ти е казал доктора, но е важно за бебчето?
Поздрави Grinning
Виж целия пост
# 4
Ехей недей така миличка, няма нищо страшно всички сме минали по този път. Тези страхове са нормални. Мисли положително. Ходи при още един лекар за твое успокоение. в момента ти се случва, най хубавото нещо, което може да се случи на една жена. Изживявай миговете пълноценно, без да се притесняваш и всичко ще бъде наред.
Виж целия пост
# 5
Бъди спокойна и мисли позитивно  Simple Smile
Всичко ще е наред  Simple Smile
Лека и безпроблемнна бременност ти пожелавам  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Честито! Grinning  Не се притеснявай, важното е да си спокойна и всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 7
Просто бъди благодарна и щастлива. Недей да си помрачаваш щастието с подозрения и страхове - щом ти е дадено бебоче, значи ще е твое и всичко ще е наред. Само след някой друг месец ще ни се хвалиш с новия член на семейството - ще видиш.
Вяра, имай вяра! Направи от себе си всичко, а то за сега е да си спокойна и уверена. За сигурността на бебо има Кой да се погрижи... Ти само се успокой и гледай да не четеш неща, които да те тревожат. Болките като при цикъл са нормални през първите три-четири месеца. Не бива да има кървене. Но и в такива случаи има какво да се направи, за да се нормализират нещата. Simple Smile  Можеш да говориш на бебчето - нищо че е мъничко - за любовта няма граници Heart Eyes  
Влизай във форума-тук момичетата са като ангели - спасители, поне за мен беше и е така...
Много прегръдки  love001
Виж целия пост
# 8
Колкото си по - спокойна в начабото на бременноста, толкова по - леко ще протече. Няма за какво да се притесняваш сега. Виж ме мен в другите теми как се притеснявам, че наближава раждането. Сигурно чак съм смешна. От личен опит ти казвам, че в началото няма страшно.
Лека бременност.
Виж целия пост
# 9
Първо честито! Grinning
И аз да дам акъл-важното е да си спокойна-все пак не си болна, а бременна.
Виж целия пост
# 10
Не се притеснявай всичко ще бъде наред.Относно рискови месеци да се включа и аз-до 3 или 4м.Но това не значи,че на теб ще се случи нещо.Не мисли за подобни неща,а се наслаждавай на бременноста.
Виж целия пост
# 11
Честито и от мен! Не си мисли глупости! Всичко ще е наред. Мен ме боля доста първите 3-4 месеца. Но това е нормално - матката ти все пак расте и от това са болките. Най - важното е да си щастлива от това че ще ставаш майка и да бъдеш преди всичко спокойна спокойна.
Пожелавам ти спокойна бременност и леко раждане!!!
Виж целия пост
# 12
Първо честито и от мен Grinning
С теб сме в едно положение:) Като ти гледам лентичката, аз съм само 1 ден след теб:)
Нормално е да се притесняваш! На мен това ще ми бъде второ дете, но пак е толкова страх, колкото и с първото (от суеверие даже още не съм си сложила лентичка)
На първо място бих ти препоръчала да престанеш да четеш каквито и да било неща свързани с патология. Аз го направих и освен, че се психирах максимално, не постигнах нищо друго. От както престанах се чувствам значително по- добре:)))
Виж целия пост
# 13
Чета какво сте ми написали и плача (не очаквах с бременноста да стана такава ревла но...) Много ви благодаря на всички за милите думи. Днес отидохпри друг лекар и тои ми каза, че още не се вижда плода и че съм много в началото, но следващия петък би трябвало да се види всичко. До тогава ще се опитам да не мисля за най-лошите варианти и като имам резултати ще ви кажа!! Още веднъж много благодря момичета!!!!!!!
Виж целия пост
# 14
И аз да кажа споко Simple Smile
Ако болките не са силни и нямаш кървене не се шашкай.
За фолиевата киселина не забравяй ,че е важно за малкото съществоНе се къпи с много гореща вода за мене това беше наказание но...няма начин.
Опитай се да бъдеш спокойна,и си запуши ушите за лошите неща.
Аз бях казала на всички близки да не ме третират като инвалид,защото съм само бременна а от това по хубаво няма.

Лека бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия