Детска кухня във Варна

  • 626
  • 7
Мамчета от Варна , моля ви, препоръчайте ми детска кухня във вашия град.Ако е с доставка още по-добре.Детето ми е на 9 месеца.
Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
До колкото знам няма кухня с доставка  newsm78 Кажи за кой район става въпрос  Hug
Виж целия пост
# 2
 Ще бидем на Константин и Елена , но ако няма доставка ще ходя до града да си я взимам, все  едно ми е принципно , стига да са добри отзивите за самата кухнята.
Дали ще мога да се запиша веднага като пристигна и какви документи ще са ми необходими?
Ще съм във Варна 10-15 дни
Виж целия пост
# 3
Не трябва предварително записване, купони се продават петък. Аз взимам храна от детската кухня на "Цар Освободител", намира се малко преди Спешния център на Окръжна Болница. Храната е хубава, приготвя се в там (не е разливочна), няма големи опашки, обслужват бързо. Ако искаш ще ти дам тел. на лични, звънни да се видим, ще ти покажа къде е.
Виж целия пост
# 4
А знаете ли къде има детска кухня в района на кв. Левски и кв. Чайка?
Виж целия пост
# 5
здравей,
в Чайка е до 5-та гимназия кухнята, а в Левски има във високите блокове с/у Бурлекса.
Виж целия пост
# 6
Не трябва предварително записване, купони се продават петък. Аз взимам храна от детската кухня на "Цар Освободител", намира се малко преди Спешния център на Окръжна Болница. Храната е хубава, приготвя се в там (не е разливочна), няма големи опашки, обслужват бързо. Ако искаш ще ти дам тел. на лични, звънни да се видим, ще ти покажа къде е.
ако може и на мен да дадеш телефона на лични. знам, че е рано още, но живея малко по-нагоре на Прилеп и ще ми е удобна за по-натам. благодаря  smile3525
п.с. моята мама помоли специално да те поздравя за твоите две красиви госпожици и аз мисля, че са големи сладурани  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз съм учила в 5-та, чак пък толкова да не я забележа Sad Ще потърся в региона-благодаря ти сърдечно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия