За обезмирисването на шишетата

  • 1 428
  • 16
Откакто давам чая на ХИПП против колики шишетата ми миришат на анасон въпреки стерилизацията!?
Как да се отърва от тази миризма?

Предварително ви благодаря!!
Виж целия пост
# 1
При мен изчезна след около 3 стерилизации, но бях правила само около 2 седмици чай, защото мойта не искаше да пие нищо друго, освен мляко, така че го изхвърлях неизпит и накрая се отказах.
Виж целия пост
# 2
Ние просто си имаме различни шишета - за чай, за мляко, за вода и за сок (т.е. всяка от шушите има по 4 шишета+ по 1 резервно). В интерес на истината много обичат чай и давам постоянно - точно тези шишета няма как да ги объркам  Wink , колкото и да съм ги мила и стерилизирала.
Виж целия пост
# 3
какви са ви шишетата бе мами, аз го правех в тези за вода - съклени на Чико - след стерилизацията няма никаква миризма  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Моите са на Авент.
Виж целия пост
# 5
Стъклените са друга работа-пластмасата си мирише и наистина след няколко стерилизации миризмата изчезва...
Виж целия пост
# 6
Цитат на: SAYONARA
Стъклените са друга работа-пластмасата си мирише и наистина след няколко стерилизации миризмата изчезва...


Добре, а по бибероните не остава ли миризма!? При мене и бибите си миришат
Виж целия пост
# 7
и моите за млякото са на авент, ама за вода изрично ме предупредиха - стъкло, ама аз само дето си преварявам вода - моите не близват, само този дискутирания чай го пиеха чат пат
Виж целия пост
# 8
Ей сега ходих да си душа шишетата, че и аз варя чай с анасон - не миришат Simple Smile
А как ги стерилизираш ? По колко време ? Пробвай с по-дълго стерилизиране примерно....
Виж целия пост
# 9
аз съм само за стъклени шишета. Никога не съм имала пластмасови.
за чай - отделни биби.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: T o n i
Ей сега ходих да си душа шишетата, че и аз варя чай с анасон - не миришат Simple Smile
А как ги стерилизираш ? По колко време ? Пробвай с по-дълго стерилизиране примерно....


Стерилизирам ги около 15-20 минути варене.
Направо ще мина на стъклени като чета и за чая - отделни биберони.

Благодаря ви за отговорите момичета
Виж целия пост
# 11
Цитат на: bibi
и моите за млякото са на авент, ама за вода изрично ме предупредиха - стъкло, ама аз само дето си преварявам вода - моите не близват, само този дискутирания чай го пиеха чат пат



Защо за вода трябва да са стъклени шишетата? Аз съм си приготвила на Авент
Виж целия пост
# 12
Мамчета, относно стъклените шишета - от коя марка сте най - доволни? Аз понеже нямам опит и питам, за да мога да се ориентирам какво да купувам.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: iva 76
Мамчета, относно стъклените шишета - от коя марка сте най - доволни? Аз понеже нямам опит и питам, за да мога да се ориентирам какво да купувам.


не мога да сравнявам, защото имах само един вид стъклени шишета- на NUK малки и големи.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: evpraksia
Откакто давам чая на ХИПП против колики шишетата ми миришат на анасон въпреки стерилизацията!?
Как да се отърва от тази миризма?

Предварително ви благодаря!!


За тази цел имах отделно шише за сок, отделно за чайче - даже и да се отмирише, цветът на шишето вече е променен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия