Отслабване с Редуктил,какво ви е мнението?

  • 6 240
  • 8
Здравейте,имам да свалям 30 кг които ка4их по време на бременността,какво ви е мнението за тези хап4ета?Ако имате опит със свашлнето на кг,моля споделете  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Хапчетата са доста силни, в смисъл ще натоварят организма ти. Освен това, ако имаш намерение да приемаш само хапчетата, без здравословна по-ниско калорична диета и особено без спорт или някаква друга двигателна активност, няма да има никакъв резултат, гарантирано. Единствено в комбинация с нов режим на хранене и спорт ще имаш резултати. Така е по принцип с всички медикаменти за отслабване и също така с анти-целулитните кремове: сами по себе си те са неспособни да дадат резултат. Ако искаш обаче добър медикамент за потискане на апетита, който би могъл да ти помогне да се пребориш с преяждането или ядене във време, в което не е редно да се яде, а именно късно вечер, тогава си вземи Цефамадар - има го в почти всички аптеки. Аз лично предпочитам капки (има и хапчета). Приемаш го по 2-3 пъти на ден, а е хомеопатично, така че е по-добре отколкото Reductil, което си е яко химия.
Виж целия пост
# 2
Аз пих Редуктил миналата година.Не съм спортувала,а апетита ти се убива и не ти се яде.Вълчия апетит просто си изчезва.Аз си хапвах сладичко докато го пиех-навик ми беше.Странични ефекти,които усетих бяха сърцебиене и прилив на енергия.Свалих 7кг за 28дни без абсолютно никакво усилие.Не бих повторила обаче!Според мен уврежда сърцето.Моят съвет е да опиташ с нещо друго.Сега имам около 15излишни кг,но предпочитам да съм си дебела и здрава.Успех в борбата с излишните килца Peace
Виж целия пост
# 3
Аз си хапвах сладичко докато го пиех-навик ми беше.
Pepta  i  аз оби4ам слади4кото  Laughing,от няколко дни се ограни4авам,но....малко по малко успявам да намаля.Какво съдържат хап4етата,за6то така влияят на сърцето Thinking
А помни6 ли колко струва6е тогава,сега ми казаха 4е било към 180 лв. - скъпо е доста,но ако се  свалят си заслужава    Thinking,но ако е за сметка на здравето......оххххххх не зная,колебая се доста.
Виж целия пост
# 4
Здравейте,имам да свалям 30 кг които ка4их по време на бременността,какво ви е мнението за тези хап4ета?Ако имате опит със свашлнето на кг,моля споделете  Simple Smile

Здравей! Тези хапчета не съм ги чувал, но вероятно е хубаво да се поинтересуваш от каптагон - говорим за хубаво хапче, което се ползва от армията с цел отслабване, лайфстайл, задоволство от живота като такъв въпреки камарите от трупове в ирак. Каптагонът има силен ефект върху килограмите и в личен план мога да се похваля с 15 кг надолу за има няма 2 седмици. Тогава имаше и Метрополис имаше и БИАД имаше и Ескейп. Вярно е, напрегнат бях, но за сметка на това виждах повече цветове и се изпокарах с всичките си приятели.
Виж целия пост
# 5

[/quote]

Здравей! Тези хапчета не съм ги чувал, но вероятно е хубаво да се поинтересуваш от каптагон - говорим за хубаво хапче, което се ползва от армията с цел отслабване, лайфстайл, задоволство от живота като такъв въпреки камарите от трупове в ирак. Каптагонът има силен ефект върху килограмите и в личен план мога да се похваля с 15 кг надолу за има няма 2 седмици. Тогава имаше и Метрополис имаше и БИАД имаше и Ескейп. Вярно е, напрегнат бях, но за сметка на това виждах повече цветове и се изпокарах с всичките си приятели.
[/quote]
А каптагона не беше ли вид синтетичен наркотик от рода на амфетанина! Rolling Eyes newsm78
А и вече не се произвежда! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Az pia Reductil veche 3-ti den. Rezultata e 2.5kg. nadolu. Nqmam nikakuv apetit i pochti nisto ne hapvam (malko prqsno mlqko i ponqkoga kiselo). Stranichnite efekti kakto pisaha po-gore sa surcebiene i napregnatost, no ne postoqnno (pone pri men). Chuvstam se psihicheski mnogo dobre, zastoto svalqm kilogrami. Otnosno cenata - kupih go predi 4 dni ot apteka Mareshki 10mg. (24br.) 105 lv.
 P.S. Skapa mi se kirilicata, no skoro ste q opravq!  Peace
Виж целия пост
# 7
И аз се чудих доста време и най- накрая се реших. Купих си и изпих два блистера от по 14 броя по 10 мг. Излезнаха ми 116 лв. За 28 дни 4-5 кила свалих и все още има какво да свалям, но за момента съм почивка. Хем нямам пари в момента, хем смятам, че трябва огранизма да си отпочине. Около Коледа съм решила пак да си взема да пия. Странични ефекти нямах, рядко ми притупваше сърцето и в началото - първите 5-6 дни много ми съхнеше устата. Просто нямах никакъв апетит, но си хапвах всичко и сладко и тестено / не мога без хляб Crazy / , не съм спортувала изобщо.

п.с. Пусни си търсачката и в нея ще намериш съвсем скорошна тема по този въпрос.
Виж целия пост
# 8
аз пих преди 2 г за 28 дни бях си у дома свалих 6 кг  като бях само на кафе и вода, много рядко нещо пове4е, а съм с много кила! не спях, ама то може и да е от факта, 4е си бях в бг и исках нон стоп да си изживея ваканцията! бях в бебе и много движение, но после стана нещо и ми се обърка цикъла, и хормоните и надхвърлих старите и дока4их нови кила! много ми е трудно ош? не съм стигнала кг , до които смъкнах с редуктила!а спортувам 4 м ве4е и съм на диети! явно си е до баланс и метаболизъм!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия