Име на момиченце с"Т"и "Г"

  • 2 805
  • 62
Ще ставам леля  newsm44и с сестра ми се чудим какво име да изберем за бебка newsm12?Тя иска да го кръсти на майка ни Татяна и на  свекъра си Георги.
Моля ви да ни помогнете,може и да е с две имена няма значение с коя буква ще започва името.Съгласна е и да е само на единия кръстена предпочита да е на майка.
Предварително ви благодаря. newsm51
Виж целия пост
# 1
Теа-Габриела
Виж целия пост
# 2
Теодора и може да и викате галено Теди или на другия Габриела и галено Габи.Успех в избора  bouquet.
Виж целия пост
# 3
Траяна
Може и Троя   Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Тея ,Галена ,Глория .За комбинация между Т и Г се сещам само за Теменуга  и Грета .. smile3506
Виж целия пост
# 5
първо честито   bouquet
предлагам:Тамара,Таня,Теодора,Галена
мога да ти преложа www.behindthename.com - има мн. имена и тяхната етимология.мисля,че ще ви е от полза  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Теодора и може да и викате галено Теди или на другия Габриела и галено Габи.Успех в избора  bouquet.
Peace
Виж целия пост
# 7
Теодора, Гергана.... абе направо си я кръстете на майка ви и готово Татяна не  е лошо име
Виж целия пост
# 8
Траяна или Галена Peace
Виж целия пост
# 9
Тереза и Габриела
Виж целия пост
# 10
Теодора и може да и викате галено Теди или на другия Габриела и галено Габи.Успех в избора  bouquet.
newsm10
Виж целия пост
# 11
Теодора и може да и викате галено Теди или на другия Габриела и галено Габи.Успех в избора  bouquet.

И на мен тези двете най ми харесват.
Виж целия пост
# 12
 Теодора , Тереза , Тамара , Татяна ,Габриела , Галина
Виж целия пост
# 13
Грета, Таня, Теди
Виж целия пост
# 14
Тия и Габриела ми харесват Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия