Как стои въпросът с майчинството?

  • 665
  • 8
Нужно ли е да имам стаж преди забременяването, тъй като аз се водя на работа от този месец, който се оказва и първи от бременността? Бях чела някъде, че  са нужни някакви месеци преди това...
Виж целия пост
# 1
Минимум 6 месеца осигурителен стаж до болничния 45 дни преди термина. Имаш време, ще го направиш Peace
Виж целия пост
# 2
Трябва да имаш 6 мес. стаж.
Виж целия пост
# 3
Трябва да имаш 6 мес. стаж.
Виж целия пост
# 4
Моля да ме извините за въпроса,но моя приятелка се интересува какво майчинство ще получава,тъй като е в болнични до 01.01.2007г-дали 90 % от заплатата си или 170лв.Ще ви бъда благодарна за отговорите.
Виж целия пост
# 5
Вече няма 170 лева. Има 180 лева. Иначе приятелката Ви има право на 90% от осигурителния си доход до изтичане на 315 дни от първия ден от първия болничен за бременност и раждане.
Има закована тема за въпроси и тговори за майчинството. Там всичко е подробно обяснено.
Виж целия пост
# 6
благодаря за компетентния отговор
Виж целия пост
# 7
мисля, че няма значение кога са тези 6 месеца, важно е да си осигурена, когато трябва да излезеш в болничните преди раждането. Според новите промени, желателно е осигуряването да е върху реалната ти заплата, защото вече ще имаш 315, вместо 135 дни болнични край раждането
Виж целия пост
# 8
Минимум 6 месеца осигурителен стаж до болничния 45 дни преди термина. Имаш време, ще го направиш Peace
newsm26
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия