Вирус - разстройство и болки в корема?

  • 57 132
  • 13
Момичета, помагайте моля ви Praynig
От вчера съм така, мислех, че ще мине, ама май става по-зле.
Кажете моля ви какво мога да пия. Разстройството не е супер трагично, но коремът си ме боли и ми е отпаднало.
Благодаря ви предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Чай от кори на нар; ентерол; запичаща храна; повече течности; вит. С; парацетамол. Ако продължи или не се подобри и утре - лекар. Скорошно оздравяване!
Виж целия пост
# 2
За разстройството - чай от шипка, дренки (ако ти се намира някой компот), повече течности.  Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 3
Добавям срещу разстройството лопедиум и препечени филийки със сирене като запичаща храна,
    чайче от шипка също,срещу евентуално повръщане-деган
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много Hug
Имам вкъши 2 прахчета ентерол, по колко и праз колко време се пие Rolling Eyes
Бу, парацетамол като нямам температура мисля, че няма нужда newsm78
Виж целия пост
# 5
Бу, парацетамол като нямам температура мисля, че няма нужда newsm78
Питаш какво може Mr. Green Аз парацетамол (ефералган) пия при първи признаци на настинка понеже, та си казвам.

Ентерол - един сашет в малко вода комай беше... отдавна не съм ползвала Rolling Eyes
Ipeca 9 или 15 хомеопатия по принцип е против повръщане - ако имаш хомеопат под ръка, питай Peace
Виж целия пост
# 6
Минах през това скоро та да споделя
ентерола го взимах веднъж дневно по една капсула
пих и активен въглен 3х1
препекан хляб със сирене ядох два дни, солети и обикновени бисквити и много чай от шипки
компот от дренки не намерих, но е вълшебно лекарство в случая
Дано мине бързо!
Виж целия пост
# 7
А когато кърмаче на 4 месеца е с такава диагноза, какво се прави? Педката ми даде сироп за електролитния баланс, САБ и толкова. Каза да кърмя често (то с това разтройство и обезводняване самото дете си търси папуто по-често) и че до седмица всичко ще е наред, ако ли не, пак да се видим. Тя е фен на кърменето и за нея е панацея, което по принцип одобрявам, ама сега като го гледам милото си беборанче с разранено (буквално) дупе от изхождане нон-стоп и превиващо се от болки в коремчето, ми е ужасно. Помагайте!
Виж целия пост
# 8
Ивелина, права е педиатърката ти. Освен да го оводняваш чрез по-често кърмене и да му даваш антитела така, няма какво друго... Сиропа сигурно ще помогне, щом ти го е изписала също.
За бебето още - можеш да пробваш с хомеопатия против разстройството (но трябва да потърсиш мнението на квалифициран лекар-хомеопат да ти изпише точното лекарство).

Самото разранено дупе пудри с хума на прах (от аптеките). След почистване, малко на въздух, пудриш с пръст и слагаш памперса без да мажеш с крем против подсичане. Кремовете като превенция на подсичането може и да действат, но при вече подсечено хумата действа много по-добре. Преди да напудриш може да почистиш леко с памуче, напоено с отвара от смрадлика - тя има антисептично действие.

Тъй...повече съвет ти дадох за подсеченото дупе, отколкото за болното бебе, но действително педиатърката ти е права - оводняване, поддържане на ел. баланс и често кърмене е това, от което има нужда душицата сега.
Виж целия пост
# 9
 И аз бях така 2 дни, но се помъчих с коремните болки и не пих нищо.
Виж целия пост
# 10
Нар - при разстройство
Виж целия пост
# 11

Бу, мерси! Златна си!  Hug
Виж целия пост
# 12
Клео, оздравя ли Praynig
Виж целия пост
# 13
Оздравях Mr. Green
Пих аз и ентерол и чай от шипки и компот от дренки и още няколко други лека пробвах, не и не.
Накрая се притичах до аптеката в неделя следобед, чуди се човека какво да ми даде и накрая се сети за някакво което нямало противопоказания при бременност и кърмене.
Та да споделя, казва се Нормофлор, както дълбокомислено се изказа една приятелка сигурно е за "подобряване на флората" Wink
Та да ви кажа мина ми бързо от него Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия