Един малко глупав въпрос - какво предствлява туширането на матката?

  • 972
  • 12
Мили момиччета, имам следния глупав въпрос - какво представлява туширането на матката и как се извършва?
Предварително Ви благодаря
Виж целия пост
# 1
С ръка. Проверява се за разкритие на шийката на матката, понякога се помага пак с ръка, за да стане по-бързо. Confused
Виж целия пост
# 2
Мили момиччета, имам следния глупав въпрос - какво представлява туширането на матката и как се извършва?
Предварително Ви благодаря
[/quot
Мили мами какво ще кажете за докторите от бившата болница Тина Киркова
Виж целия пост
# 3
лекаря с пръсти ,опипва матката дали се е скъсила и омекнала и така 'помага' за разкритието.мойта ме тушира като ми вкара 2 пръста-резултат 2 см разкритие и тапата ми започна да пада още същата вечер.
Виж целия пост
# 4
С риск да те уплаша- това е най- неприятния момент от цялото раждане. Дано нети се налага Peace
 
Виж целия пост
# 5
С риск да те уплаша- това е най- неприятния момент от цялото раждане. Дано нети се налага Peace
 
не съм съгласна Naughty това е само началото после идват неприятните работи Mr. Green
И как няма да и се наложи като ще ражда,нали трябва да гледат за разкритие Whistling
Виж целия пост
# 6
С риск да те уплаша- това е най- неприятния момент от цялото раждане. Дано нети се налага Peace
 

Съгласна съм!
Виж целия пост
# 7
Абе много неприятна процедура, наистина Confused
Виж целия пост
# 8
По-горе момичетата са ти казали какво представлява...... Mr. Green
Не е болка за умиралка......... Wink
Виж целия пост
# 9
С ръка. Проверява се за разкритие на шийката на матката, понякога се помага пак с ръка, за да стане по-бързо. Confused
Не е приятно, но...няма начин  Confused
Виж целия пост
# 10
А колко време преди термина се прави,защото на мен май ми каза док,че този четвъртък ще ми прави,а ще имам 20 дена до термин?Пък може да не съм разбрала точно какъв преглед ще ми прави.... newsm78
Виж целия пост
# 11
С риск да те уплаша- това е най- неприятния момент от цялото раждане. Дано нети се налага Peace
 
не съм съгласна Naughty това е само началото после идват неприятните работи Mr. Green
И как няма да и се наложи като ще ражда,нали трябва да гледат за разкритие Whistling
След туширането всичко вече толкова ти е претръпнало, че ти е все тая Rolling Eyes
Второто ми раждане мина без тая процедура- така, че -стискам палци Peace
Виж целия пост
# 12
Неприятно е, но не боли!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия