Каква марка колбаси купувате на децата?

  • 12 945
  • 77
Честно да ви кажа все повече се двоумя каква марка колбаси да купувам на малките........... newsm78 За сега наблягам на "Кен" и най-вече на кремвиршите и телешкото саламче. Обожават го.
Толкова много марки плъзнаха из пазара, че човек се чуди какво е най-доброто. Все пак не можем да ги лишим от тези неща, нали?
Виж целия пост
# 1
        Много ме интересува темата, въпреки , че е писано, но пък и колбасите си сменят имената...  Аз самата не съм наясно какво да купувам!
       Избягвам кремвирши, макар, че дечко налита на тях.
        Тук прочетох , че е добре да е шунка.  Взех шунков колбас и съжалих.. безумно солен е.   Май  истинска шунка ще е най- добре:-))  Нямам марка, непърва ще търся и пробвам:-)
Виж целия пост
# 2
Нашия малчуган яде предимно кремвирши, салам, луканка. Засега имам само няколко сполучливи избора на марки. Салам - Перелик или Бургас на Аро (другите салами Бургас са с доста лошо качество), Кремвирши - Сачи, луканки - купуваме ги само от Метро, защото в другите магазини не мога да попадна на нещо, което да ни харесва.
Виж целия пост
# 3
Макар че и двамата много обичат телешки и хамбургски салам, твърдо избягвам да ги купувам, както и кремвирши. Без много да съм се задълбочавала ми се струва, че в меките салами месото е най-слабо застъпената съставка Sad
Купувам филета - пуешко и свинско (пилешките не са ми вкусни), понякога шунка, бекон или гърди (за готвене, не за директна консумация). Най-вкусна ми е варената шунка (мисля,че варена беше) - на едни огромни парчета, от които режат и е ужасно сочна и вкусна; но много отдавна не съм виждала такава (преди имаше до нас фирмен магазин на Тандем и оттам купувах). Таткото обича и купува телешка луканка и сушеница.
Виж целия пост
# 4
най-често на Тандем-телешки салам,кремвирши,пастет...

луканка на различни марки-не винаги е хубава...

пушени филета...
Виж целия пост
# 5
Изобщо не купувам колбаси!
На децата давам шунка, филета и рядко луканка.
Виж целия пост
# 6
Шунка на Соларис ,от близък човек знам ,че в колбасите  тази фирма слага месо ,а не прат.
Кремвирши давам само на кучето,в тях няма месо ,а само соя и прат! Sick
Виж целия пост
# 7
Какво е прат?
Виж целия пост
# 8
Не купувам такива неща. Никой не яде вече вкъщи. Понякога се случва да купя пуешка шунка или филе на КФМ, а ако ми трябва колбас за готвене взимам телешки салам пак на тях.
Виж целия пост
# 9
Купуваме предимно филе ( свинско, пуешко, пилешко на майстор Цветко)  Peace
Виж целия пост
# 10
Засега не давам колбаси на детето, а и ние хапваме рядко. Предпочитам да сготвя едно пилешко филе например - поне знам, че няма да е солено и с добавки.......
Виж целия пост
# 11
Много интересна тема!Ще я следя с интерес.
Гледам да купувам горе-долу едни и същи колбаси,ако ми харесат.
Кренвирши рядко купуваме,и то предимно за нас.Преди купувах основно "народни"кренвирши,но напоследък ми се струват много съмнителни,за това минахме на тези на "Браво".Салам купувам луканков,на фирмаЧЕХ.
Виж целия пост
# 12
За малката само филета- свинско, пуешко и пилешко, както и шунка.
За нас купувам кренвирши, шпекови и луканкови салами на Брадърс комерс предимно. Случва се и детето да хапва от тях, но в никакъв случай не ни е практика да яде колбаси  Stop
Виж целия пост
# 13
Не давам на малката колбаси. Наскоро обаче си открадна едно парченце лионска наденица. Много и хареса.
Виж целия пост
# 14
Не давам  кренвирши и разни меки салами  Naughty Аз не ги опитвам , какво остава за детето ...
Купувам му само пражка шунка или шунката от бут на Меском - Силистра , най - чисти ми се виждат и имат вкус на месо  Wink
Вземам често и филе  Peace Хапвал е и луканка няколко пъти , но избягвам да му давам .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия