Горещо със Светлана

  • 2 380
  • 28
Гледате ли Горещо и какво ще кажете за разказа на Светлана? Изглежда Венета Райкова искрено и съчувства и не я напада открито, нещо, което е различно от обичайното и поведение.
Виж целия пост
# 1
ела една тема по-нагоре  Laughing
Виж целия пост
# 2
Копирам от горната тема каквото писах и където пак всички реагират първо-сигнално без да се замислят,че това е наистина реалния живот Tired

А аз напълно и вярвам  Peace
Не знае какво е Интернет,интересно и е било като на всички в началото и се е подвела.
Не е имала връзки с мъже преди това .Не я е ''очукал'' живота за да знае как и кога да реагира-абе гъска.
Не я осъждам изобщо ,просто едно обикновено,глупаво момиче с което си е направил живота много лоша шега.Съжалявам я ,защото е летяла в облаците като 14годишна а много бързо е слязла на земята.
Виж целия пост
# 3
Гледате ли Горещо и какво ще кажете за разказа на Светлана? Изглежда Венета Райкова искрено и съчувства и не я напада открито, нещо, което е различно от обичайното и поведение.

Обсъждаме я в темата на Брадъра....заповядай там....
Виж целия пост
# 4
Да, бая е наивна, но това, което наистина ме озадачи е как може един филолог да говори така. Наистина ли я има тая Българска филология?  newsm78
Та то в речника има само: "значи", "ами", "такова", разни други паразитки.   Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
И на мен ми стана кофти, нищо че не успя да ме впечатли позитивно в ББ. Но явно там си ни манипулират както искат.
Напълно съм склонна да вярвам на историята й. Показателно беше, че бебето се разплака, когато тя се разтрои. А бебетата усещат, когато майките им са тъжни  Sad
Гадна история, дано да има по-добър късмет за напред и да не е такава "гъска"
Виж целия пост
# 6
Не съм видяла другата тема, sorry. Абе, лети в облаците, ама колко от нас са потопени в сивото ежедневие - работа, взимане на детето от градината, домакинстване, скука? Доста, бих казала. И ако всяка тръгне да търси разнообразие по този начин, какво ще стане накрая? Не, че я осъждам, но е прекалено наивна според мен.
Виж целия пост
# 7
И на мен ми стана кофти, нищо че не успя да ме впечатли позитивно в ББ. Но явно там си ни манипулират както искат.
Напълно съм склонна да вярвам на историята й. Показателно беше, че бебето се разплака, когато тя се разтрои. А бебетата усещат, когато майките им са тъжни  Sad
Гадна история, дано да има по-добър късмет за напред и да не е такава "гъска"

Бебето се разплака май от лашкането на главата му наляво и надясно....то пак много издържа....
Виж целия пост
# 8
И на мен ми стана кофти, нищо че не успя да ме впечатли позитивно в ББ. Но явно там си ни манипулират както искат.
Напълно съм склонна да вярвам на историята й. Показателно беше, че бебето се разплака, когато тя се разтрои. А бебетата усещат, когато майките им са тъжни  Sad
Гадна история, дано да има по-добър късмет за напред и да не е такава "гъска"
оооооооооооооооооооооооооо ББ3 показват това което ще впечатли народа,какви сме всичкииииииииии ooooh!как ни манипулират Mr. Green
А  че е завършила не чух  newsm78тя каза,че е учила
Виж целия пост
# 9
 Rolling Eyeshttp://www.astrohoroscope.info/psychology.htm#sh
Виж целия пост
# 10
Венета Райкова не и симпатизира. По-скоро беше съвсем целенасочено поведението и, защото Светланка иначе щеше да казва "Няма да отговарям" и точка. Пък това щеше да провали предаването и.
Виж целия пост
# 11
Както казах и в ББ темата,хитра лисица е Венетка,Светлана и майчиното си мляко разказа...което затвърждава мнението ми колко е глупава. Не я съдя за грешката и,а за излагациите и лъжите,които надроби ...
Виж целия пост
# 12
Тази жена всеки път различна версия пуска за забременяването си.
И е толкова глупава, че разказа и как е лъгала мъжа си!  ooooh!
Учила е в Шумен, какво очаквате?
Изобщо не и съчувствам, тя пати от собствената си простотия!
Горкото бебенце, то с нищо не е виновно!
Виж целия пост
# 13
Най- интересното е, че тя представя себе си като модерна млада жена. Ама какво и е модерното точно пък на нея- глупава е, няма стил, няма обноски, няма речник, няма класа, няма достойнство, опитва се да хитрее с някакви евтини селски тарикатлъци и демонстрира празно самочувствие... всичко, което е пожънала досега е плод на собствената и простотия. А участието и в ББ не го приемем за смелост /както твърдят някои/, а най- висшата от всички простотии, които е надиплила досега.
Виж целия пост
# 14
Най- интересното е, че тя представя себе си като модерна млада жена. Ама какво и е модерното точно пък на нея- глупава е, няма стил, няма обноски, няма речник, няма класа, няма достойнство, опитва се да хитрее с някакви евтини селски тарикатлъци и демонстрира празно самочувствие... всичко, което е пожънала досега е плод на собствената и простотия. А участието и в ББ не го приемем за смелост /както твърдят някои/, а най- висшата от всички простотии, които е надиплила досега.


Извинявам се, че просто цитирам, но няма какво повече да добавя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия