ПОМОГНЕТЕ МИ!ИМАМ НУЖДА ОТ ПОДКРЕПА!

  • 3 416
  • 55
Здравейте на всички !
Най-сетне се реших да направя инсеминация.
В момента съм в луда паника.Страха ми е толкова голям,че имам чувството ,че ще се пръсна.
Реших сама да си имам дете.Нямам мъж до себе си.
Моля Ви помогнете ми.
Доста са и годинките ми 39 и другата седмица ще отивам в на изследвания.
Моля Ви кажете ми какво да правя?
Виж целия пост
# 1
Поздравления! Grinning
Според мен си взела правилното решение.
Това, че си сама не е пречка за да отгледаш едно здраво и добро дете.
Понякога дори е по-добре да си сама/ ако човека до теб не ти помага и дори ти пречи/.
Кое те притеснява ,че изпадаш в паника от взетото вече решение?
Постъпваш правилно - радвай се.
Познавам много жени, които съжаляват , че не са го направили, когато е имало възможност.
Аз ти пожелавам всичко да мине добре и много скоро да се похвалиш с добра новина.
Подкрепям те за взетото решение  Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря за първата подкрепа!
Страх ме е !
Във вторник ще са готови резултатите от  изследвания-без тях не можело.
Не съм от София ,но реших процедурата да бъде направена там.Не знам чака ли се ред или мога да отида няколко дена преди овулация и ............това е?
Уж съм силен човек,а сега съм в паника!
Виж целия пост
# 3
Аз те подкрепям зя решението. Детето ще ти осмисли живота, а по-късно може да се появи  и истинският мъж. Успех. Hug
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти ДАРА за подкрепата!
За сега не са много подкрепите в моя полза за това мое начинание? newsm78
Виж целия пост
# 5
Аз те подкрепям зя решението. Детето ще ти осмисли живота, а по-късно може да се появи  и истинският мъж. Успех. Hug
Късмет и от мен!  Peace  Hug
Виж целия пост
# 6
Желая ти късмет! Дано да стане от първия път!
Взела си правилното решение, сигурна съм, че никога няма да съжалиш!
Виж целия пост
# 7
Успех, но не знаех, че вече правят без подпис на съпруг.


Наистина желая Ви много, много спокойствие, защото без него не става. Имам много познати, които си родиха на тази възраст и сега отглеждат достойни наследници на мама.
Виж целия пост
# 8
dorothy,аз съм разведена и нямам мъж
Взех решение сама! Shocked
Може ли да ми препоръчате клиника,в която ще се съгласят на по-старичка жена да направят процедурата?
Виж целия пост
# 9
Решението ти е прекрасно и много смело, не се отказвай. А в клиниката ще ти кажат как ще протече всичко, само запомни, че трябва да си спокойна, за да мине всичко нормално. Пожелавам ти успех!
Виж целия пост
# 10
Браво и от мен!Дано имаш касмет от раз да станат нещата!Пиши после .Да не ни забравиш?
Виж целия пост
# 11
Естествено,че няма да Ви забравая,но ми кажете към коя клиника да се насоча?
Утре ила вдруги ден тръгвам за София-сама!
Виж целия пост
# 12
Здравей! Поздравявам те за смелото решение! Ето сайтовете на няколко клиники в София:
http://ivf.bg/
http://ivf-bg.com/
http://www.invitro-bg.com/

Обади се и си запази час. В клиниката ще ти разяснят как стоят нещата и какви са особеностите на процедурата. Ще трябва да ти проследят цикъла за да се установи овулация, не може да отидеш просто така и да направят инсеминацията. Не се отчайвай ако не стане от първия път, бъди упорита. Желая ти успех!

Виж целия пост
# 13
Мога да ти помогна само с морална подкрепа. Ще ти стискам палци всичко да мине добре. Praynig Детенцето е най-ценното и най-важното нещо в живота. Не стигат думи да опиша. Това любовта от и към мъжа въобще не може да се сравнява с майчината обич. От все сърце ти пожелавам да я изпиташ. С теб съм, успех, мила!   bouquet
Виж целия пост
# 14
Viava, здравей, поздравявам те за решението, което си взела,
сигурна съм, че не ти е било лесно, а и занапред няма да е лесно,
но важното е, че имаш желание Heart Eyes. На теб ще ти кажа само, че преди години моята майка не е искала да има бебче, но нейна приятелка й е казала "Хайде, представи си едно малко сладко момиченце, което ще те радва и т.н." и ето ме на - аз съм резултата, а моята майчица не съжалява. По-късно - бях вече голяма и я навих за още едно бебче - имам си сестричка, която е с повче от 8 години по-малка от мен Hug. Прекрасно семейство сме и мисля, че майка не е съжалявала никога за решението си.
Успех, стискам палци всичко да мине добре
и скоро да се похвалиш Praynig.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия