Пюре от моркови

  • 835
  • 14
Смятам днес да започна захранване с пюре от ранни моркови на Хип. Прочетох обаче, че може да доведе до запек /естествено, ще започна с 2-3 лъжички, но все пак.../... Въпросът ми е, дали мога след това /след няколко часа/ да дам малко сокче от круша?  newsm78 Трябва ли първо да минат няколко дни с моркова или няма проблем в един и същи ден да се дадат двете неща? Всъщност, Калина няколко пъти е опитвала круша, когато не ака по няколко дни... та не й е за пръв път.  Sunglasses
Виж целия пост
# 1
Не, няма нужда да даваш круша. Захранва се само с една нова храна. Морковът запича, но говорим за доста по-голямо количество. При положение, че основно е на мляко, няма начин да се запече от морков дори от цяло бурканче, камо ли от няколко лъжички. Само морков, без круша, няма проблем.  Peace
Виж целия пост
# 2
1.След като вече е опитвала круша, няма проблем да дадеш и двете неща
2.Не е задължително да се запече ( при нас не е имало такава реакция).Така че може да не даваш круша
 Peace
Виж целия пост
# 3
Аз съм на мнение, че щом вече си давала круша, може да върви едновременно с моркова  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз мисля като Блонди Peace
И от опит ще ти кажа,че на моя син не му влияеше запичащо,а той беше много предразположен към това в този период.Давай само зеленчуковото пюре,без крушата Peace
Виж целия пост
# 5
Давай круша, ако счетеш за нужно. Само да те предуредя, че ранните моркови са доста гадно пюре и не са много подходящи за захранване, но на твоето дете може и да харесат Thinking
Виж целия пост
# 6
Давай круша, ако счетеш за нужно. Само да те предуредя, че ранните моркови са доста гадно пюре и не са много подходящи за захранване, но на твоето дете може и да харесат Thinking
Верно е много гадно  Sick, но на нея явно й хареса...   chef Облиза се, оплези се, учуди се какво аджеба е тва, дет не е мляко  newsm78 и след втората лъжичка зяпаше за още...  Grinning А круша ще давам само при нужда. Голяма!  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Нас пък ранният морков на Хип ни разхлабваше.А за крушата щом вече си и давала мисля че може в един ден и двете.
Виж целия пост
# 8
Не, няма нужда да даваш круша. Захранва се само с една нова храна. Морковът запича, но говорим за доста по-голямо количество. При положение, че основно е на мляко, няма начин да се запече от морков дори от цяло бурканче, камо ли от няколко лъжички. Само морков, без круша, няма проблем.  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз съм на мнение, че щом вече си давала круша, може да върви едновременно с моркова  Peace
Peace
Виж целия пост
# 10
Не, няма нужда да даваш круша. Захранва се само с една нова храна. Морковът запича, но говорим за доста по-голямо количество. При положение, че основно е на мляко, няма начин да се запече от морков дори от цяло бурканче, камо ли от няколко лъжички. Само морков, без круша, няма проблем.  Peace
Peace
Виж целия пост
# 11
След като е пила круша вече, мисля че няма проблем да даваш и двете. Но и не е задължително да се запече бебчо от крушата!
Виж целия пост
# 12
Аз като давах моркови ,не се е запичал .
Виж целия пост
# 13
щом вече е яла круша няма проблем да и дадеш и двете.
Виж целия пост
# 14
Борко го захраних точно с такова пюре: нямаше запек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия