WV GOLF 2

  • 2 970
  • 38
Въпросът ми е основно към татковците.
Имам един голф, който не е в движение вече втора година. Откъм ламарини има доста да се прави, но двигател и газова уредба са в перфектно състояние.  Произведен е 1989г и освен серво и шибидах други екстри няма. С 4 врати. Наскоро се появи един съсед да ме пита искам ли да го продавам, И аз сега се чудя.
Лошото е, че незнам колко вървят, така че много бих била благодарна за малко помощ.
Виж целия пост
# 1
Голфът ти е вече с уникална стойност на колекционерски автомобил. Ако наистина си решила да продаваш този уникат по-добре си намери лепенки СПАРКО, Динакорд, ТУРБО БАС, В 12, М Пауър и ДИЗЕЛ. Ако затъмниш джамците с фолио цената вече става двойна. Светещия панел и меките овчи килимчета вътре са задължителна част от интериора. Ако си сериозна можеш да получиш още консултации - познавам експерт.
Виж целия пост
# 2
Зависи колко са изгнили ламарините и дали с козметичен ремонт може да се мине.
Ако са изгнили: подкалници, пода, и други такива основни елементи може да вземеш най-много 1800 лв. и това е максимума (предполагам 1500 реално).
Виж целия пост
# 3
Отваряш www.mobile.bg и сравняваш цените на цитирания модел. Или списание Автокъщи върши същата работа.
Виж целия пост
# 4
тук ще получиш реален отговор: http://vwclub-bg.org/forum/
Виж целия пост
# 5
тук ще получиш реален отговор: http://vwclub-bg.org/forum/
.. хммм Joy .. тоя на снимката май го знам ..  Laughing
Виж целия пост
# 6
Щом 2 години е заемал паркомясто кво се чудиш,зимай ми там парите и да заминава. Peace
Виж целия пост
# 7
Щом 2 години е заемал паркомясто кво се чудиш,зимай ми там парите и да заминава. Peace
Аз не се чудя, а се опитвам да разбера за колко мога да го продам.
Виж целия пост
# 8
Щом 2 години е заемал паркомясто кво се чудиш,зимай ми там парите и да заминава. Peace
Аз не се чудя, а се опитвам да разбера за колко мога да го продам.

Зависи колко са изгнили ламарините и дали с козметичен ремонт може да се мине.
Ако са изгнили: подкалници, пода, и други такива основни елементи може да вземеш най-много 1800 лв. и това е максимума (предполагам 1500 реално).

Виж целия пост
# 9
За Голф 2-ка и 5 лева няма да дам честно казано.
Виж целия пост
# 10
Абе хора, аз не ви питам за личното ви отношение към марката автомобил, нито къде да сравнявам цените (само за информация, вече гледах в мобиле). Просто помолих за помощ, да ми кажете колко струва съответният автомобил.
Вие тука едни "джамци" заописвахте, едни съвети зараздавахте, пък чак и коментари за модела. Все едно постинга ми е бил "Какво мислите за модела голф 2?" а не "За колко мога да продам голф 2?"
А после разправят, че жените обичали да се отклоняват от темата.... ПО цялата тема, май само един конкретен отговор и то от жена....
Виж целия пост
# 11
Нали цена искаше да разбереш? Що смяташ, че конкретния отговор на жената е достоверен. Казах ти къде да видиш. Точно като сравниш как вървят цените на тоя модел в интернет, ще прецениш ти твоя за колко да го дадеш. Ей , няма угодия.
Мнения ще си давам, колкото си искам. Това си е мое право. Много обидчиви и чувствителни всички.
Виж целия пост
# 12
Абе хора, аз не ви питам за личното ви отношение към марката автомобил, нито къде да сравнявам цените (само за информация, вече гледах в мобиле). Просто помолих за помощ, да ми кажете колко струва съответният автомобил.
Вие тука едни "джамци" заописвахте, едни съвети зараздавахте, пък чак и коментари за модела. Все едно постинга ми е бил "Какво мислите за модела голф 2?" а не "За колко мога да продам голф 2?"
А после разправят, че жените обичали да се отклоняват от темата.... ПО цялата тема, май само един конкретен отговор и то от жена....

Ух че си киселаааа  smile3533
Виж целия пост
# 13
Не съм кисела, само ми стана интересно какво мъжете разбират под отговор... Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 14
За 200 лв. става ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия