Ей, обичайните заподозрени, 02.12, Текила, 22 часа.

  • 7 682
  • 208
кога искате да ходим да танцуваме Grinning
Би било хубаво да се присъединят и нови муцуни Grinning
Предложете заведение, в което наистина пускат музика за танцуване.
Виж целия пост
# 1
Ще ме разведете, ей! ooooh!
Виж целия пост
# 2
Нормално е да не ходиш насам натам ако искаш да си точно пиче все пак. Едно нещо е изневярата при мъжете, но съвсем друго при жените.
Виж целия пост
# 3
Аз, Аз, Аз:)
"Нова муцуна" ще съм, но искам танциииииииии. По пееенето не ме бива. Само кажете къде и кога
Виж целия пост
# 4
Нормално е да не ходиш насам натам ако искаш да си точно пиче все пак. Едно нещо е изневярата при мъжете, но съвсем друго при жените.
Ще ходим на танци. Бабешка забава, ако се сещаш.
Не ми осирай темата ако обичаш. Ако нямаш какво да кажеш, по-добре замълчи.
До гуша ми дойде от теб.
Виж целия пост
# 5
Хахахахахаха!
Пишете ме и мен задължително!
Виж целия пост
# 6
И мен.
Виж целия пост
# 7
Айде и аз...барабар Петко с бабите Laughing
Виж целия пост
# 8
По- трътлести приемате ли? Laughing
Виж целия пост
# 9
По- трътлести приемате ли? Laughing

 #2gunfire

По- танцуващи само!!! Sunglasses
Виж целия пост
# 10
И аз, и аз! Не мога да пея но да се кълчота не ме е срам.
Виж целия пост
# 11
Не съм излизала отдавана последния път преди година бях в Мухито - така ли се казваше точно  newsm78.Там си потанцувах на воля  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
и аз съм "за" и мисля да дам няколко предложения. В Дали има всякаква музика, за всякакви вкусове без техно. Сещам се също така за " бар на края на вселената" и за   "Джийм Биим" също пускат всякаква музика, но са в студентски град. В Планет / клуба/ също има хубава за танцуване музика, но е малко с по-електронно звучене и предполагам няма да допадне на всички. В Мохито също не е лошо и като обстановка и като музика.За Брилянтин и Грамофон вече имаше предложения, но доколкото разбрах ретрото отпада. Във всички изброени се пуска всичко - латино, денс, поп, ретро в някой от тях и българска музика
Виж целия пост
# 13
Ооо,Дуци Heart Eyes
Удържах фронта Wink
Идеята е много добра,навита съм за танци(айде стига учене за тази година Mr. Green)
Виж целия пост
# 14
И аз ! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия