отново-рожден ден в Jimmys кино Арена

  • 2 329
  • 7
много моля за информация
предстои ни рожден ден идната неделя и реших да е в Jimmys
въпросът ми е , с какво оборудване за игри разполагат(пързалки ,батут,играчки и др.)
Влизах в сайта им и не открих залата за рожден ден как изглежда
казаха ми ,че събота и неделя са дни за шоу и там празнуват и други деца(т.е не може да се ангажира залата).Тъкмо ще е по-весело.Иначе детско меню по-избор ,сладко или солено е 3.99лв. и вход за детенце 3лв.за около 2 часа.

Виж целия пост
# 1
Ами май с никакви съоръженяи не разполагат,поне аз не видях като отидох.Има DJ,който ги занимава,но правел страхотно парти.Но лично на мен не ми хареса обстановката там,още по-малко условията,които поставиха.
Виж целия пост
# 2
Здравей! Залата не е нещо особено, не разполагат със съоражения.Мисля, че там е за по големи дечица.Дъщеря ми празнува там 8-мия си рожден ден и на всички много им хареса.DJ , койтоги занимава прави страхотно шоу.
Виж целия пост
# 3
Кажи, моля те за коя Арена става въпрос, Арена Запад или Арена Младост?
И на нас ни предстои 8-ми РД, колко струва DJ и за колко време?
Виж целия пост
# 4
В Арена Запад е 65 лв. DJ за 2 часа.
Виж целия пост
# 5
В Арена -Запад в Джими'с не разполагат с никакви съоръжения, просто отделно местенце, където са децата. Ако си поръчаш DJ шоу, там е и водещият. На мен лично това шоу не ми харесва, както и самият водещ (ако е един и същ всеки път, де) - подходящ е по-скоро за възрастни и не успява да ентусиазира децата.

Преди няколко дни бях там на РД и вместо такова шоу, имаше клоуни - момче и момиче, беше толкова весело, и децата, и възрастните се забавляваха, клоуните бяха много оригинални, смешни и си личеше, че имат подход към децата, правеха го с желание.
наистина е подходящо за деца над 4 години поне.

Ако е по-малко детенцето, детският кът в Арена е много по-добър вариант. Там има какички-аниматори и всякакви съоръжения.
Виж целия пост
# 6
За Арена запад говорех. DJ-65 лева за 2 часа.Не знам дали е един и същ, но много добре забавляваше децата.Организираше игри, танци, раздаваше награди.Децата се забавляваха много.
Виж целия пост
# 7
И аз не знам да има съоръжения за игра на дечицата... Просто всички се разполагат в залата на Джими'с и имаш възможност да си поръчаш някакво шоу или клоуни. Преди 2г. и половина бях на РД там. Имаше пиратско шоу, което биваше. Забавляваха се и дродители и деца (около 25-30), но голяма цифромания излезе накрая  Money Money Money
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия