ЖК към Здравна каса

  • 608
  • 8
Мили мами,
искам да ви питам има ли някоя идея колко видеозона се поемат от здравна каса при женски консултации? МОят дофтор твърди, че само два се поемат от касата и другите трябва да му ги плащам - така ли е, или... ?
Виж целия пост
# 1
Така е, но зависи и от доктора...ИМа такива, които независимо от правилата преглеждат безплатно при всяко посещение - намери си такъв! Аз мойте не мога да  ги преброя вече!
Виж целия пост
# 2
По принцип са 3, но моята лекарка, която работи със Здравната каса ме гледа всеки път, при това на доста добър апарат....в частна клиника.
Виж целия пост
# 3
Да точно така е - 2 или 3 са в определени седмици. Ама да ви кажа и мен ме гледа всеки път като отида.
Виж целия пост
# 4
Много ви благодаря Simple Smile май наистина ще си потърся друг доктор Confused
Виж целия пост
# 5
Е то да ти кажа трудно се намират такива съвестни и са рядкост тези, които не искат допълнително заплащане. Не се ядосвай почти всички са такива, според мен ако си доволна от останалите му грижи си помисли дали да го сменяш, не се знае какъв ще е следващия........
УСПЕХ
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Asia
Е то да ти кажа трудно се намират такива съвестни и са рядкост тези, които не искат допълнително заплащане. Не се ядосвай почти всички са такива, според мен ако си доволна от останалите му грижи си помисли дали да го сменяш, не се знае какъв ще е следващия........
УСПЕХ

Точно това щях да кажа...
Виж целия пост
# 7
Ако си с нормална бременност, а не рискова, ехографските прегледи са два- един в първи триместър и един през 16-20гс.
Няма смисъл да сменяш лекаря си, ако си доволна от него. В крайна сметка ще мине бая време, докато си намериш нов и той ти хареса.
Виж целия пост
# 8
Ако нямаш проблеми безплатните ехографи са 2, може да има и трети ако кажеш че нещо те наболява или имаш проблем. Това е до 33 г.с. след това от ЖК ти дават обменна карта и вече се водиш към родилен дом, който си си избрала (разбира се трябва да отидеш там Simple Smile ) Там вече могат и всеки път да те гледат на ехограф.

Аз бих те посъветвала да не бързаш да сменяш лекара - първо това е едно холямо ходене по мъките, а и наистина не се знае на какъв ще попаднеш Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия