За колко време ви стига балсама?

  • 1 456
  • 30
От известно време си мисля,4е прекалено бързо ми свършва балсама-има-няма за 2 седмици,та исках да ви питам при вас-как е? newsm78Със средна дължина на косата съм,мия я 2 пъти седмично,но имам чувството ,че слагам прекалено много от него,но просто с количество по-малко от това косата ми е направо като метла. smile3511Ужас!И толкова пари отиват за балсами-не ми се мисли! :shock
Виж целия пост
# 1
ПОследния който си купих е Тилиум -еднолитрова бутилка и сьм с него вече година и половина,но си мия косата един пьт седмично.сьс средна дьлжина е. Аз пьк като сложа много балсам и ми става гадно-сякаш е мазна Sick
Виж целия пост
# 2
За поне три-четири месеца Peace.Косата ми е средно дълга,мия я 3 пъти в седмицата.
Виж целия пост
# 3
Един балсам ми стига максимум zа 3 пъти - голяма набутвация е, ма кат не мога беz него... (да уточня, че косата ми е под кръста, а и аz май слагам по повечко...  Crazy)
Виж целия пост
# 4
За поне три-четири месеца Peace.Косата ми е средно дълга,мия я 3 пъти в седмицата.


 3-4 месеца?  Shocked
Виж целия пост
# 5
На мен ми стига за 3 или за максимум 4 пъти един балсам (без знаечние колко пъти седмично си мия косата, а то е веднъж). Един балсам за 3 или 4 и край... но то си зависи от дължина и сухота на косата  Peace
Виж целия пост
# 6
Ъм, бързо свършва. Ама балсам с измиване турям.
Тъкмо днес изпробвам един промоционален Gliss kur за суха коса, с една красива пяна вътре, с фъскало. Crazy  Цвръках, мазах, пръсках, като гледам за 4-5 пъти ще стигне. Ама мирише прелестно.
То ни с коса, ни с без... Все в разход!  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
... с фъскало. Crazy   ...     Ха-ха-ха,опасна си,разсмя ме  Laughing Laughing

Иначе си балсамирам косата 1-2 седмично и ми стига за около месец.
Виж целия пост
# 8
200ml балсам ползвам окола 3-4 месецакато го ползвам два пъти седмично.
Виж целия пост
# 9
Ехаа, 3-4 месеца...  newsm09
На мен ми стига максимум за 2 седмици, като мия косата през ден.
Виж целия пост
# 10
Ползвам само един вид, 250мл, свършва за по - малко от месец  Rolling Eyes!
Виж целия пост
# 11
2-3 седмици  Simple Smile
Рядко стига за три седмици де Simple Smile
Виж целия пост
# 12
За много. На всяко миене слагам или готова маска или балсам, по- често маска и затова балсама ми кара дълго време.
Виж целия пост
# 13
За около месец, месец и половина. Ползвам на елсев и ми се струва доста по- икономичен от другите. Преди когато съм ползвала някакъв друг също съм имала твоя проблем-винаги ми се е струвало, че свършва учудващо бързо, едва ми стига за месец. Но може би прекаляваме с количеството, не знам  Thinking
Виж целия пост
# 14
поне месеца аз съм с дълга коса...наистина слагаш прекалено много което не е никак полезно.Аз слагам съвсем малко и само на краищата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия