Рейтинг декоративна козметика

  • 1 003
  • 6
L'OREAL,MAX FACTOR,BOURJOIS,ARTDECO,MANHATTAN,REVLON,ESTEE LAUDER,DIOR,CHANEL,CLINIQUE,LANCOM,SEVENTEEN,RADIANT,RIMMEL,MAYBELLINE,ORIFLAME,AVON,LUMENE....(може да добавита, каквото съм порпуснала)
Каква е поредността на предпочитанията ви, от изброените марки, които сте използвали разбира се?

За мен е:
1. l'oreal
2. artdeco
2. bourjois
3. seventeen&radiant
4. останалите (без DIOR,CHANEL и т.н., тъй като такава козметика все още не мога да си позволя)
Виж целия пост
# 1
1.Манхатън
2.Арт Деко
3.Орифлейм

Определено немската козметика ми е фаворит!
А за декоративната от висшия клас, т.е. най-скъпата, нямам мнение, не съм ползвала
Виж целия пост
# 2
много е относително това - аз не съм ползвала вяко нещо от всичките доло изброени марки но съм взимала по няколко продукта, ползвам фон дъо тен само на боржуа , сменям само вида, на lumene ползвам лосион за почистване на околоочния грим, харесвам моливите на боржуа, спиралите си още ги сменям като се надявам да попадна на наистина добра - последно се излъгах и си взех на лореал - повече обем но никак не съм доволна, може би преди време не оцених достатъчно на ппупа една спирала за която все повече започвам да се замислям да си я потърся отново, на севънтиин имат много добри гланцове за устни  Peace, за кремове за лице - вече съм за есте лаудер, ланком, клиник, последния ми крем на сисли беше много добър - интензивна програма за лице и деколте , но аз съм непостоянна като ми свърши нещо си купувам друго - може би не съм на години за постоянство или пък съм такъв тип човек  Crazy
Виж целия пост
# 3
1.Макс Фактор
 2.Изадора
3.Боржуа
4.Ейвън
Виж целия пост
# 4
Това е равносилно да сравняваме парфюмите по марки. Аз не бих могла да направя такава класация, защото предпочитам:
сенките на Шанел, спиралите на Ланком, фон дьо тените на Клиник  т.н.
Виж целия пост
# 5
Това е равносилно да сравняваме парфюмите по марки.

за това и темата не "върви"  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
В Бубанкиния подпис - рейтинг на всичко, що се продава у нас има Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия