След съботно-неделното пазаруване

  • 2 098
  • 32
Кой от големите магазини предпочитате и защо.
На мен почти всички са ми наблизо, но от мързел пазарувам главно във Фантастико, защото там си знам. Като отида в друг се обърквам кое къде е, хубаво ли е, колко струва.
Споделете впечатления - месо, зеленчуци, всичко. 
Виж целия пост
# 1
Винаги пазаруваме в Пикадили и уж сме много доволни!НО... тази седмица ми стана много тъпо! SickСлучайно взех да гледам касовия бон след като си бяхме тръгнали и видях,че са ни маркирали нещо дето не сме го купували,че и струваше 28.80!Не сме купували нищо,което да струва толкова и всичко друго си беше маркирано!Явно е някаква грешка,ама се овътрихме с 30 лева и ми докривя!  Crossing ArmsДруг път не съм и поглеждала касовия бон,добре,че не съм го и правила,че да не се разстройвам,кой знае и друг път може да се е случвало!Вече са ми неприятни Пикадили! Sick
И много ме дразни това дето все им се свидят торбичките!Купуваме си по две големи,ама някои неща слагаме в малки,все трябва да ги подканям,за да ми дадат от тези-безплатните! SadРазлюбих го това Пикадили!
Виж целия пост
# 2
Винаги пазаруваме в Пикадили и уж сме много доволни!НО... тази седмица ми стана много тъпо! SickСлучайно взех да гледам касовия бон след като си бяхме тръгнали и видях,че са ни маркирали нещо дето не сме го купували,че и струваше 28.80!Не сме купували нищо,което да струва толкова и всичко друго си беше маркирано!Явно е някаква грешка,ама се овътрихме с 30 лева и ми докривя!  Crossing ArmsДруг път не съм и поглеждала касовия бон,добре,че не съм го и правила,че да не се разстройвам,кой знае и друг път може да се е случвало!Вече са ми неприятни Пикадили! Sick
И много ме дразни това дето все им се свидят торбичките!Купуваме си по две големи,ама някои неща слагаме в малки,все трябва да ги подканям,за да ми дадат от тези-безплатните! SadРазлюбих го това Пикадили!
Това да се маркират стоки, които не присъстват в покупките на клиента е практика за Пикадили.  Naughty
Много мои познати спряха да пазаруват от там поради тази причина. Последния случай беше с моя колежка на която й бяха маркирали 2 минерални води по 10 л., а тя изобщо минерална вода не е купувала.  newsm78

По темата - пазарувам в Кауфланд  Naughty Цените са ниски, персонала е любезен и имат богат асортимент от стоки  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Докато живяхме в София пазарувахме от Фантастико. Сега в Русе - от CBA. И от двете места съм много доволна, като изключим една-две издънки, но май няма как без такива случки  Tired От Кауфланд не съм доволна  Crossing Arms нищо не мога да харесам като отидем там. Плодовете и зеленчуците са под всякаква критика. Половината неща от списъка, с който съм тръгнала, ги нямат (елементарни, напр. минерална вода с розов етикет/капачка или каквото и да е там...) Отдавна не бяхме ходили в МЕТРО, но като започнах да сравнявам с Кауфланд, отново се насочихме натам.
Виж целия пост
# 4
Аз най си харесвам БИЛА  Wink , но в нашият блок има магазин ЕНА и честичко пазарувам и там , защото ми е удобно !
Виж целия пост
# 5
Обичам да пазарувам в Кауфланд, има всичко и персонала е любезен. От Метро в Русе съм меко казано отвратена - мирише на развалено месо и продавачите за нищо не стават, на един елементарен въпрос не могат да ти отговорят. И в СВА пазаруване често.
Виж целия пост
# 6
Метро и Била Peace
Виж целия пост
# 7
Хит, Фантастико, а много рядко като не ми се излиза с колата или съм с бебо пазарувам в 345 или ЕВропа, че са най-близо.

плюсове - Европа - най-евтино
               - Фантастико - най-компактно
               - 345 ми е най-близо
               - Хит - най-добре зареден, подреден, деликатеси, памперси на най-добра цена, с две думи е по-по-най

минуси - Европа - много често не намирам елементарни неща, постоянно местят местата на стоките и се лута докато намеря нещо и е много тясно, а на касата понякога цените са                    различни от тези на стилажите.
             - 345 - е скъпичко и няма много неща
             - Хит - някои работи са по-скъпи, други по-евтини, но като цяло е ОК
             - Фантастико - като Хит

Зеленчуците - навсякъде трябва да избираш много, повечето са застояли и увяхнали. Пазарувам от една съседка с зеленчуков магазин. Носи ми ги вкъщи Flutter
Виж целия пост
# 8
Най-често пазаруваме в БИла Peace
Виж целия пост
# 9
Спрях да пазарувам от големите вериги магазини. Винаги нещо от списъка ми липсваше и купувах куп ненужни неща (защото са ми пред очите  Mr. Green). Така накрая оствях значителна сума с незначителни неща в наличност Twisted Evil.
Предпочитам изпитаните квартални магазинчета. Има всички необходими хранителни  стоки и нещата са пресни.
Виж целия пост
# 10
В Пикадили пазаруваме. Никога не проверявам касовия бон. Ама вече ще гледам.
Виж целия пост
# 11
От Била пазаруваме Peace Домакински неща, перилни препарати, глезотийки за хапване. Зеленчуци от пазара или кварталния плод-зеленчук, защото в Била са отвратителни. Месото от едно магазинче в квартала, защото са производители и нещата им винаги са пресни и хубави. От Била само замразено пилешко филе купувам.
А, понякога минавам и през 345, но е инцидентно.
Виж целия пост
# 12
Основно от Метро,от близкия магазин само нещо което ми е необходимо в момента.
Виж целия пост
# 13
СВА през седмицата, защото ми е близо до офиса, Кауфланд съботно- неделно, предимно за да разходя дребосъка, но колко ненужни неща си купувам само...
Виж целия пост
# 14
Била май я посещавам най-често и Рамстор, че е срещу нас.  Метро ми е далече и не мога да ходя с детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия