Presajdane na rodovi organi pri histerektomia

  • 965
  • 4

Анкета

moje li da se presadiat rodovi organi pri totalna histerektomia

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 03 фев 2005, 11:29

Zdraveite,dnes posetih vashiat sait, i mnogo se zaradvah che ima s kogo da spodelia tova koeto me valnuva. S saprugat mi se ojenihme na 18.09.2004 godina, makar toi da znaeshe che az nikoga ne moga da imam deza, zashtoto sam s totalna histerektomia ot 1 godina. Ot parviat si brak imam dve prekrasni dashterichki, koito mnogo obichame i dvamata, no toi nikoga ne e bil jenen i si niama detenze.Tova ne mu popreche da se ojene za men i da me napravi shtastliva, no sarzeto mi se kasa che ne moga da mu dam vsicko it sebesi. Az kakto i toi mnogo me obicha, no kogato gledam bremenna jena mnogo, me boli. Moje bi me mislete za luda che se nadiavam na chudeza, no niakade predi godini biah chela che v evropa moje da se presajdat polovi organi i da se zachene invitro.Po niakoga si mislia horata sarza presajdat , niama li da presajdat rodovi organi.Gotova sam da iztarpia vsichko za da badem shtastlivi az sam na 32 godini i mislia che imam shan i stavat chudesa. Znam che zvichi naludnichevo
, Toi go zaslujava, i dvamata go zaslujavame. Molia vi ako imate niakakva informazia da mi pishete, zashtoto evajno za men. She vibada blagodarna zashtoto, nali se seshtate che ne moga da otida v niakoi kabinet i da spodelia tova koeto mislia, no az se nadiavam na niakakva pomosh ot vseki koito moje da mi pomogne.
Pozdravi Pepi Semerdjieva

----------------------------------
Виж целия пост
# 1
Здрасти Пепи,
това за присаждането на матката, засега е научна фантастика. Хората със здрави органи имат трудности при зачеването с инвитро, а да не говорим за това, което предлагаш- присаждане на матка и яйчници + инвитро.
Твоят изход е следният- т.н. сурогатна майка. Твой материал и материал на съпруга ти с извършване на инсеминация на подходяща жена, след което тя износва детето. Това обаче не зная дали се практикува в БГ и каква е законовата рамка.
Виж целия пост
# 2
Пепи,

не мога да отговоря на въпроса ти, защото не съм информирана. Единственото което знам по темата е че в САЩ в някои от щатите са позволени т. нар. сурогатни майки, които износват деца за двойки, при които това не може да стане. Но все пак за целта са нужни функциониращи яйчници. Исках само да ти кажа, че много ме трогна историята ти и искрено ти желая да се намери начин да си имате още едно детенце.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Теодора
Твоят изход е следният- т.н. сурогатна майка. Твой материал и материал на съпруга ти с извършване на инсеминация на подходяща жена, след което тя износва детето. Това обаче не зная дали се практикува в БГ и каква е законовата рамка.


Явно с тебе сме писали едновременно. Доколкото ми е известно (не съм сигурна обаче) сурогатните майки забременяват само чрез in витро, като се ползва яйцеклетка и сперма на двойката за която е детето. Разбира се технически е възможно да се направи и със инсеминация, но като се има пред вид колко много ограничения са поставени пред сурогатството, не знам дали се практикува, не съм чувала поне.
Виж целия пост
# 4
Да, права си. Инвитро е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия