Интернет в София, Гео Милев?

  • 1 063
  • 7
Голяма ми е мелодрамата Simple Smile Ще купувам пц другата седмица и искам да прокарам нет възможно най-бързо.Само че не знам за никакви доставчици в София, никакви тарифи - нищичко Rolling Eyes Та ако може да ми помогнете с някакви координати на доставчици, които горе-доу отговарят на следните условия:
- да не се сключва договор , или ако се сключва някакъв, да има покритие в цяла София- ще се местя след около 6 месеца
- да не са някакви изънземни суми - повече от 30-40 лева за неограничен достъп на месец не мога да дам...Може и да мога, ама пак ще трябва да стоя гладна Laughing
Ами май това е. Ще съм благодарна за сайтове и разяснения.
П.С. Мисля,че живея в Гео Милев, не съм съвсем сигурна - зад Плиска живея, близо до Стопанския факултет на СУ Laughing
Виж целия пост
# 1
Виж този сайт дали ще ти свърши работа.
Иначе аз от моя доставчик съм много доволна, но не съм сигурна дали има покритие при вас newsm78
Виж целия пост
# 2
Виж този сайт дали ще ти свърши работа.
Иначе аз от моя доставчик съм много доволна, но не съм сигурна дали има покритие при вас newsm78

Доставчикът на ЕлиТ изгражда в момента покритие там, където си написала и ще бъде готово до 1 месец. Договор се сключва, но той не те обвързва откъм това да си абонат за някакъв срок в бъдеще.
Виж целия пост
# 3
Евроком - Интернет и кабелна телевизия. Имат няколко пакета най-евтиния мисля че беше около 35 лв. Доволна съм от качеството и понеже имат покритие в цяла София, просто си прехвърляш абонамента на новия адрес - ние така направихме Peace
97000 - телефона на Евроком
Виж целия пост
# 4
Живея на 2 крачки от факултета по Начална педагогика и горещо ти препоръчвам Пауър нет -
офиса им е в бл.61, вх.А отпред в общото помещение, вижда се. Доволна съм много, не прекъсват, бърза връзка. Преди имаше огромен фрии сървър, сега по-трудно. За договор не помня как беше, включени сме от самото им пристигане в квартала  Thinking
www.find-bg.net
Виж целия пост
# 5
Аз също живея в Гео Милев и ползвам Пауър нет. Най-ниската тарифа е 24лв за граждани, неограничен трафик, прилична скорост. Като цяло  съм доволен.  Peace
Виж целия пост
# 6
Ние сме в Редута и сме на Мрежанет. 20 лв на месец неограничен достъп, за нови абонати има промоции разни, плащаш 2 такси - получаваш 3. Няма инсталационна такса и сме доволни от скоростта, въпреки че е най-ниската. Но мился, че нямат покритие в цяла София.
Виж целия пост
# 7
Аз и моите познати от квартала ползваме Интернет на Digital Image: ето сайт и тарифите им тук Аз съм на 20 лв, скоростта не е много висока, но за мен си е екстра, а и връзката не прекъсва, имат си също тракер с филми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия