Покана

  • 723
  • 7
Фондация „ Покров Богородичен” и Дневният Център за деца със специални нужди организират изложба от творби / рисунки, пластики, икебани, кукли и други/ , изработени от деца и младежи със специални нужди.
Изложбата се реализира благодарение на „ Агенцията за хора с увреждания”, която финансира проект за развитие на потенциални възможности на деца и младежи със специални нужди по ателиета: творчески занимания, цветарство и компютри.
Изложбата ще се състои на 24.11.06, петък, от 17 часа на територията на Дневен Център „ Покров Богородичен”, на адрес: гр. София, кв. „Красна поляна”, ул. „Младежка искра” N 3.
Под мотото „Нашите деца”, се обединяват родители, близки, различни специалисти и граждани, за да се посветят на една благородна кауза -
 интеграцията на деца и младежи със специални нужди. Първоначално в една защитена среда , какъвто е Дневният Център и постепенно в по-широката ги заобикаляща среда - обществото.
Ще ни бъде приятно да споделим събитието с участниците в този чудесен форум. Заповяйте!
Виж целия пост
# 1
Има ли желаещи да отидем на изложба
аз май ще имам свеки гледачка и ще пробвам да отида още повече че ми е в квартала
хайде търся си компания   bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз възнамерявам да ида, но кой знае как ще ме повлече денят. Та не обещавам. На децата и екипа на Покров - браво!  bouquet
Виж целия пост
# 3
За съжаление ние няма да може да дойдем Sad
Пожелавам Ви весело и приятно изкарване всички заедно и повече такива инициативи!!!

Успехи на всички деца и младежи със специални нужди!!!   bouquet

Виж целия пост
# 4
 kuneto  и на нас ни е близо. Ще гледам и аз да дойда, но съм с деца 2броя. Улица  ,, Младежка искра '' близо до центъра за деца с ДЦП ли е?
Виж целия пост
# 5
да близо е до ДЦП центъра
мисля че е първата в ляво в посока пазара Красна Поляна като вървите на тротоара от страната на болницата
marychery как да те позная  Heart Eyes  bouquet
дано успея да дойда
Виж целия пост
# 6
Подминавате болницата и продължавате покрай спирката на 72, едно магазинче за банички и веднага завивате в ляво. Дневният център е след 1-2 къщи, в прасковено боядисан, с голяма табела. Влизате след като подминете табелата, преди нея е само входът за двора.
Виж целия пост
# 7
: kuneto , аз не обещавам че ще дойда, защото може и да съм на работа, но при възможност ще съм там - с едно момиченце и едно момченце, аз съм с дълга черна коса и лилаво яке. И аз и малката сме Мария.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия