Пюретата Sunval

  • 1 090
  • 18
Доволни ли сте от тях? На каква цена ги купувате? Къде мога да ги намеря?
Виж целия пост
# 1
Аз съм много доволна от тази марка.Купувам плодовите по 1,79 , зеленчуковите 1,90-2,00 и месните 2,20-2,30 лв.Няма ги в Била и Метро,но къде ги има в София не знам.
Виж целия пост
# 2
И аз /съответно Маги/ съм много доволна от тази марка. Но не съм я виждала по голямите магазини. И в Хит ги няма. Аз ги купувам от две квартални магазинчета за бебешки храни. Провери при вас дали ги има.
Иначе съм купувала почти всичко без плодови. Цени не мога да те ориентирам точно, но са малко по-евтини от Хип, около цената на Бебивита са. Те се водят хипоалергенни и за това са доста изчистени.
Виж целия пост
# 3
Много съм доволна, давах много от тези пюрета, Мимито ги хапваше с голям апетит, но вече е голяма.
Виж целия пост
# 4
Купувала съм ги от ХИТ .Водят се много пречистени ,стават за алергични деца .Според вкуса на Вики са гъсти и добавям малко вода . Peace
Виж целия пост
# 5
И аз съм давала от тях - общо взета съм доволна, само че наистина са малко по-гъсти (повечко нишесте имат май  Rolling Eyes)
Купувах ги предимно от детски магазин Пинокио в Дружба. В Била, Кауфланд и Хит не съм ги виждала
Виж целия пост
# 6
И ние ги харесваме. Предпочитам ги, защото нямат сол в зеленчуковите и захар в някои плодови. Приготвят се само от два-три плода или зеленчука. Имат оризово брашно и затова са по-гъсти.
Виж целия пост
# 7
Да страхотни са особено ако има съмнения за хранителна алергия се препоръчват въпросните пюрета !!
Виж целия пост
# 8
И аз много ги харесвам, детето също, но в Русе няма целият им асортимент Confused
Виж целия пост
# 9
супер са  Peace
Виж целия пост
# 10
И у нас много се харесват!
Виж целия пост
# 11
Синът ми ги харесваше, но ни бяха много гъсти. Купувала съм ги и от Била.
Виж целия пост
# 12
Синът ми ги харесваше, но ни бяха много гъсти. Купувала съм ги и от Била.
От коя Била, buni, че в Люлинската ги няма.
Виж целия пост
# 13
В Била не съм ги виждала. И аз като Джеси ги купувах от Пинокио в Дружба. Малкият много ги харесваше. Цените са една идея под Хип.
Защо не звъннеш на вносителя или разпространителя и не ги питаш къде в твоя район се продават?
Виж целия пост
# 14
И ние много ги тачим, а и цената определено ме устройва. Лошото е,че ги има на определени места, а асортимента е беден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия