Вредно ли е за крачетата?

  • 1 434
  • 28
Вредно ли е за крачетата й, ако я придържам понякога изправена? Например ако я изправя и тя леко подскача с крачетата, като разбира се я държа под мишниците.
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че е вредно или поне не съм чела подобно нещо! И аз държа така малкия и той много се радва!
Виж целия пост
# 2
И ние сме правили така,не мисля,че е вредно.А и като й харесва. Grinning
Виж целия пост
# 3
Вредно ли е за крачетата й, ако я придържам понякога изправена? Например ако я изправя и тя леко подскача с крачетата, като разбира се я държа под мишниците.
На колко месеца е малката? Thinking
Виж целия пост
# 4
На вашата възраст не мисля че ще е вредно,особено като си я придържаш.
Виж целия пост
# 5
И Йоана прави така. На прегледа при ортопеда (д-р Драганов), го попитах и честно казано не одобри съвсем. Общо взето каза, че не препоръчва, но за съвсем кратко и не ежедневно не е проблем. Само че как да обясня на 4месечно бебе, че не трябва всеки ден и само за по малко?! Като спрем, започва да плаче.  #Cussing out
Виж целия пост
# 6
На 5,5 м.
Виж целия пост
# 7
Моята принцеска е на 6 месеца но го прави от преди около 2 месеца и дори стои сама на крачета, но вчера забелязах че едното глезенче и е поизкривено лекичко навън и много се притесних. Дали е опасно или е временно? Така че много внимавайте със стоенето правички
Виж целия пост
# 8
Моята принцеска е на 6 месеца но го прави от преди около 2 месеца и дори стои сама на крачета,

ти сериозно ли?
Виж целия пост
# 9
Не я отпускай с цялата й тежест Peace
Виж целия пост
# 10
Иво също стоеше стабилно на крачета от около 4-5 месечна възраст. Мисля, че е доста индивидуално и бебешоците сами си показват дали могат и им е приятно.
Виж целия пост
# 11
Моята принцеска е на 6 месеца но го прави от преди около 2 месеца и дори стои сама на крачета,

ти сериозно ли?
Едва ли стои изправена, проходила.Мисля, че иска да каже, че има стабилна опора на краката си и като я постави изправена тя стои много добре.Това е нормално, пише го и най-отзад в картона при развитието на бебето по месеци.Но marinap ще каже все пак.


Не я отпускай с цялата й тежест Peace
Разбира се.Изобщо дори не я отпускам.Просто я държа в изправено положение и тя докосвайки повърхността започва да се оттласква и да подскача.И тъй като вече пълзи, легнала по корем го прави същото - оттласква се с краката си от леглото, за да се движи напред.
Виж целия пост
# 12
Направо си стои сама на цялата си тежест и ръцете са ми на 2-3 см от нея, че като се умори й омекват крачета и е голям кеф ,но от вчера направо ме е голямо шубе Cry
Виж целия пост
# 13
явно ново поколение идва Simple Smile а не ходи ли?
Виж целия пост
# 14
 #Crazy Ти marinap направо ни разби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия