Ползвате ли ароматизатори в къщи

  • 10 838
  • 42
И ако да, какви? Защото съм купувала от тези на Амби пур, за кантакт и когато са на висока степен така силно миришат, че ми става лошо, на слаба степен пък мирише само около тях  Crazy А вчера като влязох в къщи и ми замириса гадно  Sick
 Thinking 
Виж целия пост
# 1
Не знам къде живееш, но бих те посъветвала да си вземеш от тези дето от време на време връпскват. Има ги в Сити центъра. Долу на приземния етаж до хранителният магазин Фантастико.
Виж целия пост
# 2
Само в тоалетната ползваме. Иначе в стаите не.
Виж целия пост
# 3
до сега не,щото е доста просторно у нас и няма нужда
Виж целия пост
# 4
Живея в Бургас Laughing
В тоалетната и аз ползвам, задължително! Въпросът ми е за стаите, защото живеем в апартамента от 3 г. /ново строителство/ и не знам дали сте усещали, но всеки апартамент като влезеш има характерна миризма... Искам нещо ненатрапчиво, по-скоро лек аромат, а не да "вони" на цветя....
Виж целия пост
# 5
 FlutterПолзвам в тоалетната, засега в стаите не. Можеш да пробваш със спрейовете за стая. Има ги различни аромати. Впръскваш в стаите преди да излезеш примерно и като се прибереш вече миризмата не е толкова силна. Party
Виж целия пост
# 6
В хола и коридора -  Air Wick. В тоалетната HOust( не съм сигурна дали се пишеше така newsm78)
Виж целия пост
# 7
Да полазваме ароматизатори -в коридора и тоалетната.
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам за вкъщи от тези които от време на време връпскват.Те са Гръцки-deopal.Страхотни са!!!Oт тях най-много ми харесват:Mando Delight и Melon Fresh Wink
Виж целия пост
# 9
аз не мога, става ми лошо. обичам да ми мирише на чист и проветрен въздух, а не на ароматизатори.
Виж целия пост
# 10
Рядко ползвам.В момента имам 2 спрея, но почти не ги ползвам.
Виж целия пост
# 11
Имам един спрей,но рядко се сещам да пръскам с него.Един ароматизатор за контакт,но не е включен а само съм махнала капачето и така съм го оставила-пак мирише.А тези,които пръскат от време на време не ги харесвам,защото като пръснат издават един звук сякаш съска змия и се стряскам Laughing
Виж целия пост
# 12
В хола и коридора -  Air Wick.
Peace + От време на време спрей. За тоалетната - различно: Ambi Pur и Bref основно.
Виж целия пост
# 13
В банята и в килера - Амби пур или някоя друга сумеркаркетска марка. В стаите - не, мъжът ми не харесва да му мирише..
Виж целия пост
# 14
Преди редовно ползвах този за контакт- Амби пур, но откакто се е родил Преската, изобщо не съм се сещала да купя нов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия