Не мога вече....

  • 4 555
  • 50
Да ви кажа, защото още не съм казала на друг...
От месец знам, че съм бременна. Не смеех да се похваля на никого - нито на родители, нито на приятели. Толкова ме беше страх. така не смеех да се отпусна и да се зардавам. Казвах си - да мине осмата седмица. Е, мина...
Отдева отидох в тоалетната и всичко беше в кръв..... А на хартията нещо, голямо около 2-3 см. ПРедполагам - това е.Или беше...
Какво съм сторила толкова, че ме наказват така... Не разбирам, не разбирам, не разбирам... Не си ли платих греховете предния път? Толкова боли....
Не искам да хода в болницата. Не искам... Така е е страх... Така искам още малко да вярвам, че не е това... какво ще правя ако е?
Виж целия пост
# 1
Иди на лекар веднага. Аз също мислех, че съм направила спонтанен аборт, след като нещо пльокна в тоалетната и всичко стана в кръв. Отидох на лекар моментално, видяха, че бебето си е на място и има сърдечна дейност и го закрепиха с медикаменти.
Успех ти желая Peace

п.с. Ако нямаш болки, сигурно всичко е ок.
Виж целия пост
# 2
Рени ти го е казала: Отивай, миличка. Дано все още да има шанс. Praynig
Но дори и да си загубила бебчо, моля те , не губи кураж. Praynig
Знам, че ужасно боли. Аз самата се страхувам да не се повтори същото и при мен, но не смея да се откажа да вярвам и да го искам. Познавам жена, която след няколко кръвоизлива по време на бременността, роди един хубавец. Не се отчайвай.
Ще се моля, всичко да е наред. Praynig
Виж целия пост
# 3
Иди на лекар, наистина...Момичетата са ти го казали. Аз също имах проблемна бременност, но от друго естество, не му е мястото тук. Но свекърва ми, ми е разказвала, че е имала много тежки кръвоизливи, но...ако нямаше добър изход всичко, нямаше за кого да съм омъжена вече 7 години и половина почти Laughing
А пък каквото е рекъл Господ, това ще стане!
 Praynig Моля се всичко да е наред, не бързай да се предаваш!
Тук всички сме с теб! Hug
Виж целия пост
# 4
СветленцеHug Hug Hug. Отиди на лекар колкото и да те е страх, знаеш, че в противен случай има опасност и за твоя живот. Моля те, отиди! Нека лекарите кажат какво става и после ще говорим. С теб съм, миличка, и ще се моля просто да има проблем, но нещата да са поправими. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 5
Светле ,чета и не ми го побира главата.Мила,отиди на лекар,не може да си сигурна че се е случило най лошото.Принцесо,плача и ми се къса сърцето,моля се да не е най лошото.В този момент наистина искам да съм при теб.Не искаш да говориш с никой,може би нямаш нужда от мен сега,но искам да чуя гласа ти.Бих помогнала с каквото мога.
Виж целия пост
# 6
Светле, отиди на лекар веднага! Не стой във форума!
Може да не е това, което си мислиш и времето да е важно - може да се реагира бързо и да се закрепят нещата!

Моля те, отиди!!! СТИСКАМ ПАЛЦИ!!!
Виж целия пост
# 7
Отивай на лекар или му звънни. Кажи му за лекарствата които ти писах да ти ги изпише.
Забравих да ти кажа, че се пият с Нош-па. 3*1
Моля те! Бъди силна! Може да е вътре бебчето! Дай му шанс - Отиди на лекар!
Целувам те! Бъди силна!
Виж целия пост
# 8
Знам че си го прочела!
Веднага звънни!
Виж целия пост
# 9
Ох милата, настръхнах като четях! Cry Отиди на лекар Praynig
Дано всичко да е наред и да си износиш и родиш едно здраво бебче Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10
Стискам палци за теб всичко да е наред. baby_neutral
Виж целия пост
# 11
svetlana_78, пиши какво става... тук те мислим.
Виж целия пост
# 12
Ще се моля всичко де е наред.Ти заслужаваш да си щастлива.
 Praynig Praynig : Praynig
Виж целия пост
# 13
Моля се за теб!
Написали са го вече-иди на лекар,неизвестността още толкова ще те изтормози!!!

 Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 14
Моля се за теб,миличка.Може да  трябва да полежиш и да е жив бебока.Отиди на лекар,за твое добро е!Отиди!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия