за мамите от Пловдив 5

  • 12 563
  • 363
Добре дошли на всички в новата ни тема  Hug
Ето линк към старата : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133409.0

Започвам с готовите неща за Коледния базар :

1. Картичките на Малена : 113бр.
2. Картички рисувани от деца : 27бр.
3. Други картички : 21бр.
4. Картички с копчета :20бр.
5. Плетен шал : 4бр.
6. Жилетки : 8бр.
7. Шапка и шал : 1бр.
8. Плюшени играчки : 1бр.
9. Ботушчета : 10бр. малки и още 20бр. големи и 15бр. малки са в процес на работа
10. Протмоненца : 7бр.
11. Бродирани картички : 19бр.в целофан е 1бр. в рамка
12. Кутийки : 2бр.
13. Пластмасова вазичка : 1бр.
14. Картонени шапки : 13бр.
15. Късмети : 48бр.
16. Картини : 7бр.
Виж целия пост
# 1
Честито ни нова темичка Heart Eyes
Тук са нашите снимки:
Снимки от посещенията в Домовете
Коледен базар 12.2006г.
Виж целия пост
# 2
Джони, нещо линка към снимките не е в ред. Би ли го погледнала?
Виж целия пост
# 3
Ходенето при бебетата в петък е уговорено , трябва да се разберем в четвъртък вечерта да натоварим багажа при Вяра и в 10ч.  в петък пред дома или направо в петък в 9.30ч. при Вяра и от там да тръгнем към дома .
Виж целия пост
# 4
Момичета, в петък сутринта имам ангажимент, който не мога да отложа   Cry
Виж целия пост
# 5
Момичета, в петък сутринта имам ангажимент, който не мога да отложа   Cry
Ще разкажем така че да се почувстваш все едно си била . Grinning
Виж целия пост
# 6
Благодаря !  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 7
Трифон, синът ми големия,  не е много по споделянето, но днес с голяма гордост ми каза, че госпожата им е съобщила на всички деца в час, че в следващите няколко часа по рисуване и домашен бит ще изработват картички, кутийки и разни други коледни неща за благотворителния базар на Движението на българските майки.

Остава да уведомя родителите за датите на базара в Пловдив - 16 и 17 декември в Панаира - за да отидат и да си купят творенията на отрочетата

Дали да не направя бележчици с кратко обяснение на принтер за всяко детенце, да ги дадат на родителите си? Друго не ми идва като идея ,, за да научат всички.

Молба: можете ли да ми дадете 25 бр. листовки като онези от последната акция, за да ги прикрепя към уведомителните бележчици, така ще е по-представително?
Виж целия пост
# 8
Ходенето при бебетата в петък е уговорено , трябва да се разберем в четвъртък вечерта да натоварим багажа при Вяра и в 10ч.  в петък пред дома или направо в петък в 9.30ч. при Вяра и от там да тръгнем към дома .
Не мога да дойда, но има ли нужда за това ходене от по-малки дрешки или по-натам да ги дам?
Виж целия пост
# 9
 EmbarassedСори за линка на снимките - мисля, че го оправих Embarassed
Коала - скоро ще има официални флайери с инфо за Коледния зазар от тях ще ти дадем да раздаваш в у-щето. До края на седмицата се надяваме да са готови - нали трябва да са като във всички други градове  Laughing
Бу - дрешки сме събрали доста - запази твоите за следващото ходене - то и без това бебешко носим само в този дом.
Милена- за мен е по-удобно в петък преди ходенето да натоварим колите. Ако Вяра е съгласна де Thinking
Айде до утре, че ме чака готвене Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Като станат готови листовките за базара ще пишем и всеки който иска ще каже за да му дадем .

За ходенето в петък се разбираме така : в 9.30ч. при Вяра да натоварим дрехите и от там тръгваме заедно . За тези които не знаят къде живее Вяра , а искат да дойдат при децата , срещата с тях ще бъде направо пред дома в 10ч.
Виж целия пост
# 11
Искам да дойда в петък (дано малката оздравее) направо пред дома,но само да ми обясните,къде е.
Виж целия пост
# 12
Искам да дойда в петък (дано малката оздравее) направо пред дома,но само да ми обясните,къде е.
Намира се срещу 4 РПУ . Като завиеш от Гладстон , веднага първата пресечка .
Виж целия пост
# 13
Chestita ni nova tema!  bouquet
Utre shte hodia do Plovdivskia Ilienci niakoi ima li porachki da kazva.A ako niakoi e svoboden moge da otidem zaedno.


Izviniavam se che pisha na latinica no oshte ne sam instalirala kirilica.
Виж целия пост
# 14
За ходенето в дома е нужна здравна книжка, нали?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия