До бургаските майки

  • 1 429
  • 18
Здравейте мами от Бургас,ако имате останали дрешки и обувки в добро състояние, можете да ги дарите на нуждаещи се дечица.
Има многодетни майки и социално слаби семейства на които ще помогнете.
Събраните неща можете да занесете в храм "Света Богородица"-телефон 846090 (намира се зад хотел"България" ,до икономическия техникум).
Виж целия пост
# 1
Позволявам си да се разпиша тук, защото съм половин бургазлийка  Heart Eyes

Ако има мами, които майсторят нещо за Коледен базар, могат да го изпратят и на Пловдивската група. Ние се ангажираме да продаваме активно и да ви изпратим събраните средства, както и всичко, което не се продаде.

За допълнителна информация - пишете на лични.  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 2
Ей, момичета, къде сте? Няма ли градски в този форум?  newsm03
Виж целия пост
# 3
Дорета, а дали дрехи за възрастни също можем да предаваме?
Детски не, че нямаме, но чакаме още едно бебче. Но за възрастни имам един вързоп.
Виж целия пост
# 4
За възрастни също мисля че ще са от полза.В момента по-търсени са палта,блузи ,жилетки,по-затворени обувки.Аз също нямам детски(занесах ги в един дом) и съм приготвила за възрасни.
Виж целия пост
# 5
Във вторник или сряда ще занесат там моите роднини дрехи за възрастни.
Виж целия пост
# 6
приемат и дрехи за възрастни. Много са внимателни хората. Направете го.
Виж целия пост
# 7
А до колко часа вечер приемат?
Виж целия пост
# 8
Работното време на църквата мисля,че е до 18часа.
Виж целия пост
# 9
Работното време на църквата мисля,че е до 18часа.
  bouquet
Виж целия пост
# 10
Здравейте мили съгражданки!От вчера вече съм член на този форум за което съм много радостна.Идеята ви е великолепна. Аз съм майка на едно прекрасно момиченце което е болно от ХРОНИЧНА БЪБРЕЧНА НЕДОСТАТЪЧНОСТ,това заболяване ни е от 10 год.Моля ако има други деца с тази диагноза нека майките им ми пишат.ПОЖЕЛАВАМ ВЕСЕЛИ  КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ.
Виж целия пост
# 11
bsmama, повече бургаски мами пишат ей тук. Всичко най-добро пожелавам на теб и твоето момиченце Hug
Виж целия пост
# 12
Здравейте,
аз от скоро съм в града и имам желание да помогна.Ще посъбера каквото е останало  за момента и ще го занеса в тази църква.Ако може да се помага и на домовете тук,казвайте какво и къде да събираме:)
Виж целия пост
# 13
Моля, някой ако някой може да ми даде сайта на Бургаските мами нека го направи ,защото немога да вляза сама.
Виж целия пост
# 14
Влез в отчетни и ще ни намериш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия