СТРАХ ИЛИ ОБЯСНЕНИЕ!!!

  • 4 273
  • 92
Моя приятелка скоро ми сподели, как боцкала пръстчето на детето си когато пипало цветята, леко го опарвала та да не пипа печката или нощната лампа, как го жулела с коприва, за да не се напикава повече  и детето й вече не го прави. Други майки и те подкрепиха мнението на сплашване, докато аз съм на друго мнение. А според вас, как трябва да се постъпва в такива случаи.
Виж целия пост
# 1
Тая е абсолютна психарка. Как може да наранява така детето си? По-скоро това води до привикване към болка, отколкото към обострено внимание...
Виж целия пост
# 2
Против тези неща съм Crossing Arms!
Как може да има такива родители и да правят това на децата си не ми е ясно #Crazy.
Виж целия пост
# 3
А, и аз съм ги чувала тия... Интересно как ще научи детето си да се пази от коли например  Thinking
Виж целия пост
# 4
ПРОТИВ, разбира се ooooh!
Виж целия пост
# 5
 Shocked Shocked Shocked
нямам думи,луда е жената
Виж целия пост
# 6
И аз съм ги чувала такива. Ми, всеки както си реши, аз моето дете не го възпитавам така.
Виж целия пост
# 7
А аз имах приятелка, която , пошляпваше детето си като се наака и не казва.... и това на 1 г. В резултат на това, детенцето се научи да си казва, но беше със запек (по 4 - 5  и повече дни) от страх да не го бият  #Crazy

За мен това си е тъпотия. Може да кажеш, че има ох  или нещо подобно, но да му хвана ръката и .... изтезание - не живеем в средновековието. А според мен това си е и мързел, защото ако си до детето и го гледаш , то няма как да пипне печката или копривата.
Виж целия пост
# 8
 #Crazy #Crazy #Crazy
Нещо не е наред, но май причината не е в детето! Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Лелеееее  #Crazy #Crazy #Crazy ПРОТИВ подобни мъчения съм разбира се!
Виж целия пост
# 10
  Стига бе ShockedСериозно ли има такива майки #Crazy Естествено,че съм против такива изтезания за детето Naughty
Виж целия пост
# 11
Луди хора, луда работа  ooooh!


Дет вика Дона , Shocked
А, и аз съм ги чувала тия... Интересно как ще научи детето си да се пази от коли например  Thinking
Виж целия пост
# 12
Аз пък имам приятелка ,която търпеливо и по сто  пъти обясняваше на детето си !
Резултата - спокойно, уравновесено и невероятно (за своите вече 8години) дете!
Смятам да прилагам тази тактика-другата не ми харесва , дори е малко откачена!
Детето е възрастен човек в малки размери, а кой възрастен харесва да го нараняват?
Виж целия пост
# 13
И после се чудим какво им става на тези деца, побои, ...... #Crazy
Виж целия пост
# 14
Девет месеца съм го носила, само аз си знам как съм го раждала, кърмила, гледала и т.н. и накрая да го удрям  Shocked И то за такива глупости, ще припадна  #Crazy  Е, не изключвам възможността след 15 години ако ми вдигне кръвното да му плясна някой шамар, но за такива неща и на такава възраст за мен е издевателство!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия