Рицарки на бялото кантарче - седмична 20.11. - 27.11

  • 11 524
  • 358
Рицарки, достойни спътнички в нелеката мисия по преборване на излишествата телесни.
Както винаги сме пълни с инициативи и най-новата от тях е: въвеждаме седмични теми, за да няма притеснения по повод какво и колко да се пише. Правим по една месечна тема, в която да се съобщават мерки и теглилки.


Правилата на Ордена са изложени в предходната тема. Ако е необходимо, ще ги опресняваме. Към днешна дата, а и винаги са актуални следните неща:


  Какъв режим да изберем? Отговорът е прост – здравословен, гарниран с изискването да отговаря на нашата природа (темперамент, навици, дневни ангажименти).

  Какво е водата? Ха, освен че е Н2О, тя е изключително важен спътник на всеки режим. Норма? 400 – 600 мл на килограм живо тегло (при тегло от 60 кг това прави между 2,5 и 3,5 л на ден).

Какво ни трябва още? Воля и търпение, търпение и воля. Без тях нищо не става. Често кантарът отказва да следва повика на сърцето ни и не помръдва. Тогава те са най-потребни – затова запасявайте се с тях отрано и в големи количества.

Тук ще разкрия една малка тайна – любимият цвят ми е сивият. Съчетава в себе си строгост и възможност за полет на въображението. Едновременно с това, прави всички останали цветове да светят край него – оцветява по – ярко от всички останали.
Затова пожелавам тази ни тема да открои всички цветове на живота извън нея. Пожелавам много радост, много забавления и само добро да ви заобикаля.


Сърце Рицарско трудно удържа на подобно изкушение, ама призовавам да си нямаме постинги със съдържание „честита нова тема”… Не за друго, а да проявим милосърдие към сървъра, дето ще се мъчи да пази тези премного ценни мисли

Старата тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141974.0
Виж целия пост
# 1
Хоп Party
Ассе докато кажеш нещо и вече си го направила-хайде успех на начинанието
Искам да вмъкна един въпрос, относно облеклото-искате ли да си разкажем какви дрехи -тип модел, са подходящи за рицарки с големи ханшове и по-тънки талии?
Аз имам доста голям избор от поли-всякакви, е не къси естествено, но и вашето мнение по въпроси ще ми е в помощ?
хайди очаквам ва
Нали тук ще говорим не само за храна, а за чисто женски неща, свързани с външния вид-ако съм се пообъркала-извинете ме
Виж целия пост
# 2
м-не, Тони, не си се объркала. Точно това предложих и аз.
Откровено казано, мечтая си на моменти да се върне модата с подплънките. Тогава този дар на майчицата - природа се прикрива по -лесно с някаква права връхна дреха.
На този етап моето решение е в носенето на пуловери или блузи, които са прави, без ластици отдолу. Определено мноооого трудно си намирам, защото обикновено са с ластици, а за да прикрия (или поне да си мисля, че съм прикрила) таз природна щедрост, тези с ластиците трябва да са толкова големи, че не мога после да си навивам ръкавите. Кофти е. Ама си мисля, че трябва да са поли - прави. По възможност от платове, които не се разтягат, защото при седене, после става ... неестетично (това меко казано)... Та това са моите мнения, май не бях много полезна...  newsm78
Виж целия пост
# 3
Eто ме, на  линия в новата тема!
По въпроса за полите - смятам, че правите, с цепки отзад, отпред или отстрани са най подходящи. Или малко разширени, да следват линията на брича (защото някои го имаме). Ако имаш фин прасец -  може и по-къси. Аз лично нося почти до земята и често забърсвам стълбите! Смятам, че дебели или не имаме женски прелести, които не трябва да се крият! Тук взаимствам от Аня Пенчева, ама сякаш изказва моите мисли: "Все още гледам какво да покажа, а не какво да прикрия". В този смисъл беше.
Така, че съм за големите деколтета и прозрачните блузи (аз имам доста дръзки прояви Embarassed) . Като резултат от тези прояви се чува само : "Ах" и " Браво"
Виж целия пост
# 4
В предишната темичка бях малко отчаяна и вие маалко ме порязахте Wink, но да се похваля - правя упражнения в къщи  и ходя на тае-бо. Диетата, ако може да се нарече така е порция наполовина, не ям хляб и сладко, пия вода и чайове и наблягам на плодовете.
Започнах да вървя отново надолу. Честно да си кажа съм си позволявала 2-3 пъти по парченце шоколад- не искам да си създавам строги правила, за да не ги нарушавам. Чувствам се страхотно, жизнена, енергична, весела мама, която вечер скача и играе с малчовците, а не е депресирана и изморена.
Все още си нося старите(дебелите) дрехи, но вече ми хлопат.
Вчера се вкарах обаче в един панталон и оттогава не съм го свалила.
Виж целия пост
# 5
Хей, Светле, как сме те порязали? Ако си усетила нещо такова - извинявам се от името на всички рицарки! Някакво недоразумение, вероятно!
Поздравления за свалените килограми! Продължавай напред!

Няма с кой да си говоря, значи ще си лягам, а може би нещо друго.......!
Виж целия пост
# 6
Здравейте Рицарки Страхотни! Аз само да отбележа,4е не съм се изгубила,НО..ще празнувам 4 дни ..много празници,много нещо..и при това положение съм на онази диета ,дето вси4ки я знаете.."От Понеделник.." Надявам се,тогава ,най сетне ве4е сериозно да си обърна внимание,а и няма да имам оправдания...
Виж целия пост
# 7

     Ей , не сте рекли , не сте го направили. Бравос !
     Ама аз  сега къде да са фаля , че кантара ме зарадва сабахлян. Тука ли , в другата ли  newsm78 Ох, май още не съм съ събудил.
     Хади , кат са сафирясам после ша въ нагледам. Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Добро утро и от мен-хубаво тръгна темата, ама да не зарязваме старата тема-10част, ей го търся я -няма я на първа страница
А за полите-аз нося особено в есенно-зимния сезон много поли до коленете, с високи ботуши-повечето ми модели са леко трапецовидни и с ниска талия-сякаш така се губи ханша, а и при мен е налице поне някаква талия-тъй че мога да си позволя по-вталени полета, блузки или ризи с полуполоверчета без ръкави
Лятото съм като Тани-до долу плътно, само ако съм на моренце се отпускам с полички до колената-че там нали знаете, всеки си отпуска душата и почива
Приятен ден от мен и мерсаж голям за отговорите
Виж целия пост
# 9

    Аз поли не нося. Имам две , три дълги от младите ми години дет си ги държа за спомен Laughing. За по- късичка само си мечтая. Нали съм много ниска и кат облеча дълга пола познай за кво става въпрос. Лятото пък все ми е много горещо и кат ми са трият кълките под таз пола , пощръклявам.  smile3511
   Пък панталончета имам сякви тюрлии. Нося ги с по-дългички блузи и тъй са аресвам най- много.
   Тонче , тва Мариеткиното мазило дет си го слагаш на кофилото , много хубуу , ама ако му сложиш малко алкохол по-голяма файда ша има. Да загрява кожата и меденозехтинестото да действа по-ефикасно.
Виж целия пост
# 10
Хайде разпис и аз туканката! Добро да ви е утрото момичета!

Тони, ко са вкисваш, нали знаеш, че ша ги пребориш тез натрупвания, пък и си поотпусна душата. Това само иде да ти покаже, че така ша да е цял живот. Няма закотвяне за жалост. Все войни ще да е!

Айче, а похвали се де! Какво ти каза тази сутрин Кантаров?

А за полите направо не зная какво да ви кажа. Аз мисля, че панталон отива и на слон много повече от пола. За пълна жена полата я прави излишно ниска и кръгла. Панталон с туника до средата на бедрото е далеч по-добъра опция от дълга до долу пола. Същото за широк ханш. Ако ти е плоско коремчето като на Тони, и сега са модерни широки долу панталони, не виждам никакъв проблем. Абе не знам, изобщо мисля, че полата някак състарява. Аз съм фен само и единствено на правите класически поли до коляното или малко над. Всичко друго - вън!

Само не разбрах Ассето къде са тури и тя в темата!! Щиглец такъв!!!  newsm78

Айди да си оправдая заплатата малко   Wink



Виж целия пост
# 11
оОО смятай че съм си го намазала на главата-тая неделя съм сама-няма кой да плаша вкъщи и ще се кльопам, пък да ти кажа туй дето си го писала в другата тема-дето щяло утре да "стани билни"-тъй ми напомни на баба ми-тя тъй се изразява и ми стана много мъчно,че не съм я виждала от пролетта
За падаща коса едно време майка ми ми правеше копривена вода-просто сваряваш коприва и се изполиваш с нея след къпане, не е необходимо да се миеш отново. И копривен чай да се пие-ама сега откъде тая коприва а?
Виж целия пост
# 12
Айде и от мен добро утро!

Ама май още не съм се  smile3507 съвсем, нещо не вдявам. Кво правим сега, пишем на едното, на другото, на третото място #Crazy И къде какво пишем newsm78 Тук си бърборим, там се отчитаме, така ли newsm78 А къде се оплакваме Wink Нещо нищо не разбрах Shocked
А пък аз тъкмо разчистих къщата от мъже и деца, пооправих я (като лисицата с опашката Mr. Green), направих си кафе и викам "Ще сядам да работя", ама първо да ви видя, нали, и кво да видя - темите се раздвоили. Изненада #Crazy Да съм пияна, не съм Mr. Green Само съм гладна и ядосана на кантара. И хич не мисля да ходя в другата тема, за да ви го кажа това Crossing Arms Тук само за поли ли ще си говорим morning
Виж целия пост
# 13
Здравейте и от мен
Относно дрехите, понеже съм ниска само 1.57  Crazyи хмммм да кажем пълничка, като сложа пола се чувствам като тапишонка равна със земята. Така че аз залагам на дънки и  панталони - прави, а блузите отгоре са без разни ластици, и те са прави, а деколтето е по-голямо ( е и аз да покажа нещо женственно).
А как искам да се обличам по - модерно  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 14

    Тонче , ми то и на мен си ми е от баба. Laughing
 
    Майче , кантаря го отчетах в другата тема , щот и на мен кат на Птичката ми й малко замотано къде и какво newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия