Помощ! Боли ме зъб!

  • 4 886
  • 9
Преди няколко дни разбрах, че съм бременна, но от вчера ме боли зъб и то доста настоятелно! Представа нямам какво да правя?!? Моля ви,ако на някоя от вас се е случвало, кажете ми има ли спасение някакво? Има ли някаква безобидна упойка или нещо такова?!?  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Има упойка за бременни, отивай на зъболекар. Ходих да ми правят гангрена и плупит седмица преди да родя, няма нищо страшно. По-страшно е да те боли зъба.
Виж целия пост
# 2
Отиди на зъболекар, кажи че си бременна, спокойно има упойки които могат да се бият на бременни и кърмачки. PeaceЧестито за бремеността  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Отивай на стоматолог  Peace
Честито и леко бременеене  bouquet
Виж целия пост
# 4
Точно преди да забременея, реших да си оправя зъбите, но за съжаление ми останаха още 3. Зъболекаря ми спомена, че по време на бременност било ад да се правят зъби, затова и решихме да ги оправя преди това, но ...... късмет
Виж целия пост
# 5
Спокойно, не е никакъв ад да се правят зъби по време на бременност. Има си упойки за бременни. Моята зъболекарка ми направи поне 4 зъба докато бях бременна, че и коронки даже.
Виж целия пост
# 6
Зъбни снимки не могат да се правят, иначе упойки има, на мен ми вадиха зъб в 4тия месец  Close
Виж целия пост
# 7
Няма проблеми отивай на зъболекар. Аз ходих в  6 месец. Лека бременност Hug
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай мила,отивай на зъболекар,на мен в третия месец ми извадиха мъдрец и ми пломбираха 4 зъба,а миналата седмица ми извадиха и нерв,абе направо кошмар с тия зъби през бременноста,никога преди това не съм имала такива проблеми,но сега зъбите са много чувствителни и няма начин трябва да ги правим Peace
Виж целия пост
# 9
Спокойно, не е никакъв ад да се правят зъби по време на бременност. Има си упойки за бременни. Моята зъболекарка ми направи поне 4 зъба докато бях бременна, че и коронки даже.
Да няма предвид вероятността за кървене към края на бременността.
Моят съвет е да посетиш левкаря още няколко пъти преди да родиш -  да ти следи зъбите.
При мен се наложи да прави едва наченал кариес 10 дни преди раждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия