Мами на бебоци на 2 месеца и половина

  • 697
  • 14
Кога мислите да захраните бебоците и с какво ?
Aз се двумя между 5-я и 6-я месец и мисля да захраня с оризова ка6а.

Виж целия пост
# 1
И ние май ще сме така, но заради коликите. Иначе исках да я захраня със сокче след 2-рия месец, но нещата излязоха извън контрол-тя се свива два дни още повече и затова спрях.
Виж целия пост
# 2
И аз мисля да захраня между 5 и 6 месец,също с оризова каша. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз,не се вмествам при мамите с бебета на 2.6 месеца,но аз сега захраних с картофено пюре Peace.До сега беше изцяло и само на кърма,сега давам зел.пюре в 10.00 и в 14.00 безмлечна и безглутенова каша с ориз и царевица и тя се приема много добре.Надявам се да съм ви била полезна.На 5.6 месеца дадох ранни моркови на Хип,но нещо се изрина и спрях.
Виж целия пост
# 4
Давам сок от 1 седмица и го приема добре.После мисля да дам плодово пюре и след това зеленчуково и каша-въведени постепенно разбира се Naughty
Виж целия пост
# 5
Аз захраних с плодово пюре от ябълки и моркови на около 2 мес. и 3 седмици. Добре го прие и продължаваме с плодовите. От другия месец мисля да захраня ъс зеленчуково пюре - картофено, картофи с моркови като за начало.
Виж целия пост
# 6
Ние сме на 2 месеца и 16 дни и от началото на месеца давам сокчета, но от ябълките се разхлабваме прекалено, затова го смесвам с моркови. Или давам само от моркови. О другия мисля да започна с пюретата и след това с каша. Тези АМ.....
Виж целия пост
# 7
Ние днес правим 3месеца.Току що направих картофено пюре и чакам да се събуди и ще хапне пюренце за първи път.До сега бяхме на сокчета и плодови пюрета.Приема ги добре и няма вече колики.
Виж целия пост
# 8

Какво те смущава в адаптираните млека?
Виж целия пост
# 9
Нещо не й харесват. Сменихме Фризолак,Нутрилон, Миумил и сега е на Нан но и на него се мръщи.Явно има нещо в тях. Неможе да ми каже какво но не й харесват.Определено.
Виж целия пост
# 10
На 2 мес захраних  със сок от ябълки и морков.Давах и сок от пъпеш,грозде,круша...всичко,без цитруси.На 3,5 мес минахме на плодови пюрета.На 4,5 на зеленчукови.Вече сме на  5,5 и ще започваме с кашите.За захранването слушах педито.Нова храна въвеждах след ваксината.
Виж целия пост
# 11
Нещо не й харесват. Сменихме Фризолак,Нутрилон, Миумил и сега е на Нан но и на него се мръщи.Явно има нещо в тях. Неможе да ми каже какво но не й харесват.Определено.


Доста смени сте направили Confused. Не е добре да се сменят толкова често млеката.
Кое те кара да мислиш, че бебето ти не ги харесва?
С какъв биберон ги даваш? Може него да не харесва.
Дори и да захраниш рано (както очевидно си решила), не лишавай бебето от млякото. Търси всякакви начини да му го добавяш. Бебето спокойно може да си живее само на кърма/АМ до навършване на 6 месеца и няма да бъде ощетено с нищо, ако не му даваш сок, пюре или каша. Но ако вместо мляко получава други храни, това няма да е никак добре.
Виж целия пост
# 12
Кога мислите да захраните бебоците и с какво ?
Aз се двумя между 5-я и 6-я месец и мисля да захраня с оризова ка6а.


Не съм от тези мами,които питаш,но ми се струва,че решението ти е добро.
Виж целия пост
# 13
Аз ще започна първо сокчета от чбълка, морков, круша, последователно щом навърши 3 месеца
Виж целия пост
# 14
Аз започнах вече да давам сокчета от ябълки и след това от моркови. харесва ги много, даже понякога плаче, като спра да му давам, но незнам дали са от сокчетата, но почна да ходи по голяма нужда на 2-3 дни и аз се побърквам от това, а иначе го кърмя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия