Работно време на докторите ви с НЗОК?

  • 1 792
  • 6
Бихте ли споделили какво е работното време с касата на основните специалисти, които посещавате- семейни, педиатри, гинеколози... Умчшлено не споменавам стоматолозите. Само аз ли съм на мнение, че системата и толкова скапана, че се налага да разчитамме преди всичко на частния прием?  ooooh! 
Виж целия пост
# 1
Личната ми лекарка е в кабинета си от понеделник до петък с работно време единия ден от 8 до 13, другия ден от 13 до 18 часа.
Специалисти, при които съм била (невролог, кожен и т.н) - според разписанието на вратите йм, има лекар всеки ден, по двама са в кабинет, единият е до обяд, другият следобяд.
Не съм се замисляла дали ми е удобно или не Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Само GP-то на сина ми работи единият ден сутрин, а на другия след обед. Работно време на всички останали ми е абсолютно неудобно.  ooooh!
Виж целия пост
# 3
От работното време на моят личен лекар съм абсолютно недоволна - докато ходех на работа на практика нямаше кога да отида да се прегледам освен сутрин от 7 до 8ч. За посещенията ми при специалисти неизменно съм се съобразявала с часовете им, но това е нормално.
Личната на сина ми обаче е с много удобно работно време - всеки ден, и сутрин, и следобед, не е отказвала и домашни визити (слава богу само веднъж сме я викали "на пожар").
Виж целия пост
# 4
Бихте ли споделили какво е работното време с касата на основните специалисти, които посещавате- семейни, педиатри, гинеколози... Умчшлено не споменавам стоматолозите. Само аз ли съм на мнение, че системата и толкова скапана, че се налага да разчитамме преди всичко на частния прием?  ooooh! 

Ми нормално си е им е работното време.. Като на мен и теб!!! 40 часа на седмица  Grinning
Никой човек не работи по 24 часа на денонощие 7 дни в седмицата
Виж целия пост
# 5
Никой не иска от тях да работят по 24 часа 365 дни в годината. Просто има такива,  като личната на сина ми, които редуват сутрин и след обед. Дежурят и почивните дни. Имат договори с с втората спешна помощ в града. Можеш да отидеш след работа, ако не ти е супер спешно състоянието. Много ми е накипяло. Май ще сменям GP-то и гинеколога от другия месец. И двамата работят до  13ч. 
Виж целия пост
# 6
Нашата е четно след обяд (14- 19 ч), нечетно сутрин (9-14 ч.). В останалото време има договор с частна клиника, която при нужда прави и домашни посещения.
На майка ми е понеделник, сряда и петък сутрин (8,30 - 13), вторник и четвъркът след обяд (13 - 18,30). Също има заместваща клиника.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия