Всички на лице, аз все наопъки

  • 1 455
  • 26
   Направо подлудявам сума ти и хора , но не се съобразявам със суеверия.Ето например никога не държа да си празнувам рождения ден на датата или след нея.Преди, след, какво значение има?
   Даже тоя път и рождения ден на малката /освен моя/ ще празнуваме по-рано.Инъче няма как да събера любимите си хора, а за мен това е важно, не суеверията.Чувствам се много добре така и не проумявам как живеят хората, които постоянно се стремят да угаждат на някакви незнайни сили, които могат да ги накажат , че сутринта са тръгнали с левия крак примерно.
    Я си кажете и вие.Как празнувате, де Wink
Виж целия пост
# 1
Достатъчна мания ми е да се съобръзявам с мене си, с хората, които обичам, а и с другите хора, та да спазвам и суеверия...
Виж целия пост
# 2
НаопАки не знам дали съм, но определено съм някъде встрани Crazy Не се съобразявам със суеверия, поверия, и с календара не се съобразявам, с часа пък, да не говорим. Цял ден ми е като да е сряда, но не било. Аз си го изживях за сряда, обаче, утре още не знам дали пак ще съм в срядата или може би ще е нещо друго.
Празнувай всеки ден, това е разрешението Grinning
Виж целия пост
# 3
Не е хубаво  Naughty
Аз не бих рискувала, защото има една приказка, която за мен е много вярна
" Човек предполага, Господ разполага " и понеже съм вярващ човек
гледам да я спазвам !
Виж целия пост
# 4
И аз не бих празнувала по- рано... суеверие или не, тези неща са излезли от вековната мъдрост...
Ами ако не доживея?
Виж целия пост
# 5
Ако не доживееш, Пипи, поне ще си отидеш празнувала Grinning
Виж целия пост
# 6
E. за рожден ден специално-след дата се е случвало.Преди е все едно да празнуваш Нова година , но през юли... Rolling Eyes
Човек предполага, Господ разполага, ако вярваш...иначе-не...При теб е очевидно, че не се влияеш-така че-смело си празнувай каквото и когато си искаш... Hug
Виж целия пост
# 7
Малко са традициите, а още по-малко суеверията, които спазвам. Поканиха ме на питка на бебе, която се била правила на не знам кой си ден (ей на, пак забравих  Laughing). То бяха разни маймунджулъци, включително изпъдиха мъжа ми и сина ми, защото не трябвало да има мъже. Че аз откъде да знам?  ooooh!
У нас всеки си празнува рождението, както му се прииска. Party
Аз моето си го празнувам на датата, мразя купони и най-вече това да се скъсам да готвя или организирам -  и какво за мен? Не, благодаря. Лежа на една кълка, около мен се въртят на пета, водят ме на ресторант, обсипват ме с подаръци и китки моите мъже.
Обожавам рождения си ден!  Laughing
Виж целия пост
# 8
Мисля че има неща ,които трябва да се спазват.Не мога да си представя да празнувам рожден ден предварително,ами ако не доживея до тогава!Нека да ги навърша и тогава купон!Предварително само помен се прави.
Виж целия пост
# 9
И аз не бих празнувала по- рано... суеверие или не, тези неща са излезли от вековната мъдрост...
Ами ако не доживея?

Именно - точно заради това, а винаги го свързвам с помени и панихиди, които могат да се правят по-рано, но не и хубави събития. Обаче на кой както му харесва  Hug
Виж целия пост
# 10
Не мога да си представя да празнувам рожден ден предварително,ами ако не доживея до тогава!

Ако не доживееш дотогова, няма да ти пука. Е защо тогава се притесняваш?
Виж целия пост
# 11
Добре де, аз пък не схващам какво му е лошото на това да празнуваш и да не доживееш до датата (да пази господ)... дори би било хубаво, че сте се събрали близките за последно, поне ще си спомнят хората... или може би някой на онзи свят ще ти се присмее, че си празнувал пък не си доживял Wink   По-добре празник и лоша случка, отколкото само лоша случка без празник Wink

Аз никога не празнувам рожден ден предварително, но това няма нищо общо със суеверията, а с повода... просто когато е преди датата според мен няма повод за празнуване....- няма рожден ден, значи няма и повод за празнуване на рожден ден. Всички рождени дни в къщи празнуваме (с гости) на деня, ако се пада през уикенда, а ако е през седмицата чакаме до идната събота....
Виж целия пост
# 12
Абе,и аз не съм много по суеверията,но е факт,че преди 21 години на път за В.Търново в челна катастрофа загина дядо,бяга тръгнали за рождения ми ден,който е  на 03.05,но родителите ми бяха решили да го празнуват на 01.05 защото е почивен ден.Та от тогава РД по рано не Naughty.
Виж целия пост
# 13
Не спазвам суеверия Naughty, но РД по рано не съм празнувала  Stop
Виж целия пост
# 14
Съобразявам се със суеверията. Рожден ден знам ,че не е хубаво да се празнувапо рано, но ти си решаваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия