Д-р Румен Виденов от Шейново

  • 1 550
  • 3
Ще ви бъда благодарна, ако споделите мнения за раждане при Д-р Румен Виденов от Шейново. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Преди 8 години родих при доктор Виденов от Аг Шейново /но не съм сигурна дали е Румен, защото след това разбрах, че и синът му е доктор в Шейново/ аз със сигурност бях при Виденов старши... и мога само добри думи да кажа. Работеше с много мила и всеотдайна акушерка, която не се отдели от мен през всичките часове ... за Вас лъжа - за мен истина, но през цялото време ме държеше за ръка и ме успокояваше.... нямам думи за тази жена. На сутринта ме пое доктор Виденов / може би е важно да спомена, че има златни ръце що се отнася до ражданията със секцио и като, че ли ги предпочита и много много не се двоуми дали да прибегне до секцио/. Ако някога се навия да имам 2ро дете ... ше бъде единствено и само със секцио... защото 8 часа ме чакаха да родя нормално, и изтърпях всички неизбейни болки, докато стане време за упойката и след това така се стекоха обстоятелствата, че родих със секцио.
Пак казвам златни ръце и човек с главно Ч /е разбира се тези грижи си имаха определена цена/.
Друго много важно е, че съпругата на д-р Виденов и педиатър /беше, сега не знам дали все още е/ в 29 поликлиника ... също много свястна и разбираща от работата си жена.  Peace Peace
Виж целия пост
# 2
стария се казва Росен Виденов, за сина му не зная как се казва, аз раждах при стария и съм доволна бях нормално раждане и трябваше да ми извадят бебето много бързо защото бях със зелени води и се справи за 1 час без никакво разкритие в началото, на мои познати със същия проблем веднага ги режеха
Виж целия пост
# 3
Много благодаря за информацията. Малко съм очудена, че само 2 мами са раждали при него, но се надявам доктора наистина да е добър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия